Wymienniki wody pionowe (zasobniki) Ariston

Firma Ariston to włoski producent urządzeń grzewczych znanych i cenionych na całym świecie. Produkty ten marki wyróżnia innowacyjność, wydajność i dopracowany design. Ariston Group stawia na rozwój nowych technologii w celu dostarczania coraz bardziej komfortowych rozwiązań dla ogrzewnictwa, które są coraz mniej szkodliwe dla środowiska.

Podczas planowania instalacji grzewczej przy budowie lub remoncie należy podjąć decyzję w związku z instalacją grzewczą. Jest to niezwykle ważne, ponieważ ogrzewanie stanowi większość wydatków związanych z utrzymaniem budynku i mocno wpływa na komfort jego późniejszej eksploatacji. Warto sięgać po urządzenia renomowanych producentów, które zapewniają wydajną i bezproblemową pracę. Poszukujesz sprawdzonego zasobnika do instalacji wodnej? Poznaj zasobniki C.W.U. Ariston — trwałe i wydajne źródło ciepłej wody dla Twojego domu.

Zasobnik wody C.W.U. — czym jest i jak działa?

Zasobnik C.W.U. to zbiornik w kształcie walca wykonany ze stali. Stalowy zbiornik obudowany jest osłoną, która zapewnia odpowiednią izolację cieplną. Zapobiega to szybkiemu schładzaniu i stratom energii. Zbiorniki te zabezpieczone są specjalną emalią antykorozyjną. Zbiorniki C.W.U. produkowane są w różnych pojemnościach. Powinna być ona dostosowana m.in. do liczby użytkowników i mocy źródła ciepła.

Zasobnik C.W.U. jest jednym z elementów niezbędnych w każdej instalacji wodnej. To zbiornik wodny z wężownicą lub płaszczem, w którym zachodzi wymiana ciepła pomiędzy jego źródłem a wodą użytkową. Zasobniki znajdują zastosowanie w instalacjach grzewczych z kotłem grzewczym, solarami do C.W.U. i pompą ciepła. Odpowiedni dobór zasobnika wpływa na działanie całej instalacji. Warto zwrócić uwagę na zasobniki Ariston produkowane przez jednego z liderów w branży grzewczej.

Zasobniki C.W.U. Ariston

Zasobnik Ariston może być zintegrowany z układem solarnym, elektrycznym z pompą ciepła lub kotłem. Jest to urządzenie o wysokim standardzie wykonania, zabezpieczone specjalną emalią. Podwójna anoda magnezowa stanowi dodatkową ochronę przed korozją. Zasobnik Ariston zapewni komfort na co dzień i bezproblemowy dostęp do ciepłej wody w każdym momencie.

Zasobniki Ariston w ofercie bridom.pl

W ofercie naszego sklepu znajdują się komponenty systemów grzewczych różnych firm, w tym cenionego włoskiego producenta Ariston Group. Jeśli przymierzasz się do wymiany instalacji grzewczej lub jesteś w trakcie budowy domu, zwróć uwagę na urządzenia marki Ariston. To nowoczesne, niezawodne i wydajne rozwiązania, w których zastosowano proekologiczne technologie. Pamiętaj, że dobrze zaplanowana instalacja grzewcza nie tylko zapewni komfort użytkowania na lata, ale także ograniczy straty energii i wygeneruje oszczędności.

W naszym sklepie dostępne są zasobniki Ariston z jedną wężownicą lub z dwoma. System dwóch wężownic pozwala na podłączenie drugiego źródła ogrzewania, na przykład instalacji solarnej. Zasobniki C.W.U. Ariston dostępne są w różnych pojemnościach — dla czteroosobowej rodziny w pełni wystarczający będzie zasobnik Ariston 120 L. Kształt walca i pionowa konstrukcja są ergonomiczne i ułatwią wpasowanie urządzenia w przestrzeń kotłowni.