Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Eleganckie wanny z obudową to rozwiązanie nie tylko nadzwyczaj estetyczne, ale też wygodne. Modele wraz z panelami do zabudowy pozwalają uzyskać piękny efekt bez większego wysiłku. W Bridom.pl znajdziesz wanny z obudową w różnych wariantach. Inne są ich kształty i rozmiary, co pozwala znaleźć model pasujący do konkretnej łazienki, a do tego zgodny z Twoimi indywidualnymi preferencjami. Proponujemy wanny produkowane przez znane i cenione marki. Stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów. Sięgając po modele wanien z naszej oferty, możesz mieć pewność, że wybierasz armaturę estetyczną, a do tego funkcjonalną i trwałą. Przy prawidłowej eksploatacji wybrana wanna posłuży Ci przez wiele lat.

Do jakiej aranżacji pasują wanny z obudową?

Estetycznie zakryta wanna to armatura doskonale pasująca do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym, glamour, skandynawskim. Jest odpowiednia wszędzie tam, gdzie znaczenie ma ład i harmonia. Niemniej wanny z obudową to również dobry pomysł na wyposażenie nowoczesnej łazienki urządzonej w stylu minimalistycznym. Możliwość wyboru paneli zabudowujących o różnych odcieniach dodatkowo daje Ci szansę spersonalizowania wanny i dopasowania jej do kolorystyki dominującej w łazience. To również panele ułatwiają stworzenie wystroju monochromatycznego, oszczędnego w środkach. Warto przy tym pamiętać, że dokładnie zakryta wanna to także łatwość pielęgnacji, gdyż wystarczy regularne mycie obudowy, by zawsze prezentowała się estetycznie.

Wanna z obudową i jej największe zalety

Zdecydowanie największym atutem wyróżniającym wanny z obudową jest łatwość uzyskania estetycznego efektu. Nie musisz zaprzątać sobie głowy glazurowaniem ani innymi rozwiązaniami zakrywającymi wannę, a przy niewielkim nakładzie siły i kosztów zyskujesz elegancko zasłoniętą wannę, która idealnie wkomponuje się we wnętrze dowolnie urządzonej łazienki. Co więcej, dostępne są różne modele paneli do zabudowy. Możesz więc dobrać kolor i wzór, jakie najlepiej pasują do wystroju pomieszczenia. Bardziej praktyczną zaletą jest natomiast bezproblemowy dostęp do elementów funkcyjnych, czyli np. syfonu i wężyków przyłączeniowych. Demontaż paneli zabudowy jest prosty i szybki, więc nie ma z tym najmniejszego problemu.

Wanny z obudową - jak wybrać model odpowiedni dla siebie?

Tak jak w przypadku innych wanien, wybierając tę do zabudowy, skup się na jej wymiarach i kształcie. Dobierz wannę przede wszystkim do określonego pomieszczenia i możliwości montażu w nim. Pamiętaj o takich detalach jak umiejscowienie odpływu czy opcja montażu baterii ściennej. Jeśli już wiesz, jaki model będzie odpowiedni do Twojej łazienki, ustal, czy preferujesz wannę prostokątną, narożną, czy może wannę owalną. Możesz też wybierać spośród klasycznych wanien pojedynczych i dwuosobowych, mających profilowane oparcia z obu stron. Jeśli zależy Ci na wygodzie korzystania z natrysku, wybierz model z dopasowanym parawanem. Ponadto zdecyduj, czy wolisz model z przelewem, czy bez niego. Wśród różnych modeli dostępne są również wanny z adapterem i pokrywką syfonu, które zapewniają idealne gładkie dno wanny.

Wanny z obudową w asortymencie Bridom.pl

W Bridom.pl znajdziesz wanny z obudową w różnych odsłonach. Podstawową różnicą jest ich kształt. Poza tym mają odmienne wymiary i wyposażenie. Dostępne są modele jedno- i dwuosobowe, zawierające przelew i te bez niego. Wybrane wanny mają w komplecie regulowane nóżki, co ułatwia ich ustawienie nawet na nierównym podłożu. Wszystkie dostępne wanny z obudową to wanny akrylowe. Daje Ci to gwarancję ich gładkiej powierzchni, która jest przyjemna dla ciała, a przy tym łatwa w czyszczeniu. Poza tym nowoczesne wanny są tworzone z materiału termoizolacyjnego, więc długo utrzymują temperaturę wody, a to podnosi przyjemność kąpieli. W dodatku akryl, często wzmacniany włóknem szklanym, jest trwały i odporny na pęknięcia.