Akryl to obecnie najczęściej używany materiał do produkcji eleganckiej i wytrzymałej armatury łazienkowej. Eleganckie wanny wolnostojące akrylowe stanowią modne wyposażenie łazienek urządzonych w różnym stylu. Choć wolnostojące wanny wydają się trendem w pełni modernistycznym, to w rzeczywistości ich historia sięga wielu dekad wstecz. Dzięki temu pasują do wnętrz zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. W Bridom.pl znajdziesz wanny wolnostojące o różnym kształcie i rozmiarze. Mnogość dostępnych modeli pozwala Ci wybrać ten najlepiej pasujący do określonego pomieszczenia, a do tego celujący w Twój gust. Bez względu na model wanny, wszystkie wyróżnia wysoka jakość wykonania.

Wanny wolnostojące akrylowe - największe zalety

Popularność akrylu jako materiału do produkcji armatury łazienkowej i kuchennej wynika z jego wielu zalet. Przede wszystkim wanny wolnostojące akrylowe są przyjemne w dotyku. Ich powierzchnia jest nie tylko gładka, ale też zachowuje przyjemną temperaturę otoczenia. Wypełniona ciepłą wodą, długo utrzymuje tę ciepłotę, co zdecydowanie podnosi komfort kąpieli. Jest przy tym prosta w pielęgnacji i odporna na uszkodzenia, dzięki czemu przez długi czas pozostaje estetyczna. Niekwestionowanym atutem wanien wolnostojących jest ich atrakcyjność i szerokie możliwości wykorzystania. Pięknie prezentują się w dowolnie urządzonych wnętrzach. Natomiast dostępność zróżnicowanych modeli, mających odmienne wymiary i kształty, ułatwia ich dopasowanie do łazienek o różnym metrażu.

Wanny wolnostojące akrylowe - wybierz model dla siebie!

Wybierając wannę wolnostojącą, szczególnie należy dopasować jej rozmiar do przestrzeni, jaką dysponujesz. To także od dostępnego miejsca zależy jej kształt. Warto przy tym zwrócić uwagę na głębokość wanny i wysokość jej ścianek, ponieważ to od nich będzie zależało ryzyko zachlapania otoczenia. Znaczenie dla estetyki armatury ma grubość jej ścianek. Dostępne są wanny wolnostojące akrylowe mające cienkie ścianki lub te z tradycyjnymi, grubymi ściankami. Poza tym możesz zdecydować się na wannę jedno- lub dwuosobową. Ta druga jest profilowana z obu stron. Wśród wielu modeli pojawiają się też wanny z udogodnieniami takimi jak adapter z pokrywką, regulowane nóżki, poszerzane krawędzie.

Do jakich wnętrz pasuje wanna wolnostojąca akrylowa?

Dzięki różnorodności dostępnych modeli bez problemu znajdziesz wannę wolnostojącą pasującą do konkretnej aranżacji. Cienkie wanny wolnostojące akrylowe o geometrycznych kształtach doskonale wpasują się w nowoczesny wystrój. Świetnie sprawdzą się w aranżacjach minimalistycznych czy loftowych. Wanny owalne i okrągłe możesz ciekawie wkomponować w klasyczną aranżację. Połączone z odpowiednimi dodatkami, np. z baterią wannową wolnostojącą, nadadzą się nawet do wystroju w stylu retro. Nie zapomnij tylko dobrać do nich odpowiednich umywalek. Spójny kolor i podobny kształt mogą mieć znaczenie dla całego wystroju i zauważalnej w nim harmonii.

Wanny wolnostojące akrylowe w ofercie Bridom.pl

W Bridom.pl znajdziesz wiele różnych modeli wanien akrylowych wolnostojących. Możesz wybierać spośród odmiennych rozmiarów i kształtów, co z pewnością ułatwi Ci ostateczny wybór. W ofercie pojawiają się wanny prostokątne, wanny owalne i okrągłe, ale też te nietuzinkowe, np. w kształcie migdała. Oferujemy wanny wolnostojące akrylowe klasyczne, jednoosobowe oraz te podwójne, z dwoma profilowanymi oparciami. Dostępne są modele uniwersalne, do postawienia w dowolnym miejscu oraz te przyścienne. Część wanien jest wyposażona w przelew, inne go nie mają. Wiele modeli w zestawie posiada automatyczny korek klik-klak, regulowane nóżki i stelaż. Możesz też wybrać wannę z możliwością obudowy.