Rozmiar wanny to podstawowy parametr tej armatury. Wpływa zarówno na wygodę jej użytkowania, jak i na aranżację łazienki. Nowoczesne wanny wolnostojące 170 cm to modele o doskonałych wymiarach, komfortowe dla większości użytkowników. Jest to wielkość celująca w potrzeby osób dorosłych, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Zapewnia dostatecznie dużo miejsca do przyjemnej kąpieli, a jednocześnie daje się wkomponować w przestrzeń wielu łazienek, nie tylko tych o bardzo dużym metrażu. W Bridom.pl znajdziesz wanny wolnostojące 170 cm w rozmaitych odsłonach. Odmienne są nie tylko ich pozostałe wymiary, ale też kształty oraz dodatkowe elementy podnoszące komfort ich użytkowania.

W jakiej aranżacji odnajdują się wanny wolnostojące 170 cm?

Stosunkowo duże wymiary sprawiają, że wanny wolnostojące 170 cm sprawdzają się w odpowiednio dużym pomieszczeniu. Taki model to świetny wybór do przestronnego pokoju kąpielowego. Wanna może wtedy być jedynie dodatkiem do kabiny prysznicowej. Będzie również wspaniałym elementem eleganckiej łazienki w stylu SPA. Niemniej, wanna wolnostojąca o długości 170 cm może też wpasować się do zwykłej łazienki o dostatecznym metrażu. W takim pomieszczeniu będzie centralnym punktem, do którego należy dopasować resztę wyposażenia. Warto pamiętać, że wygodna, funkcjonalna wanna to armatura przeznaczona nie tylko do użytku prywatnego. Można wykorzystać ją np. w hotelu.

Do jakich mebli pasują wanny wolnostojące 170 cm?

Tak jak inne modele, tak i wanny wolnostojące 170 cm należy dobierać do innych elementów wyposażenia w zależności od designu konkretnego produktu. Jeśli wanna jest prostokątna, jest bryłą o ostrych, wyrazistych liniach, wtedy pasują do niej podobne, prostokątne lub kwadratowe umywalki i klasyczne meble o zbliżonym charakterze. Do modeli owalnych możesz dopasować większość umywalek, jednak najlepiej skomponują się z nimi te o zaokrąglonych formach. Warto też przemyśleć wybór baterii do wanny wolnostojącej. W zależności od modelu samej wanny, ale też od jej ustawienia, najlepsze będą baterie wannowe stojące lub baterie ścienne. Dopasowane do typu wanny muszą być też półki na kosmetyki kąpielowe. Sprawdzą się te ustawione blisko wanny lub wiszące, jeśli wanna znajduje się blisko ściany.

Wanny wolnostojące 170 cm - jak wybrać odpowiedni model?

Szukając odpowiedniej wanny dla siebie, określ konkretne wymiary, jakie będą odpowiednie do pomieszczenia, w którym ma się znaleźć armatura. Ustal też, czy interesują Cię wanny wolnostojące 170 cm, które mogą stanąć w dowolnym miejscu, czy zależy Ci na modelu przyściennym. Po wyeliminowaniu zbyt dużych wanien skup się na kształcie, który wpłynie na charakter całej łazienki. Do prostokątnych modeli będą bowiem pasowały umywalki i meble o podobnej formie. Owalne wanny dają więcej swobody w wyborze. Nie zapomnij o tak istotnych kwestiach, jak funkcje dodatkowe. Dla komfortu użytkowania niebagatelne znaczenie ma np. powłoka antybakteryjna czy technologia termoizolacyjna. Stelaż i nóżki są za to opcją idealną do pomieszczeń o nierównej podłodze, gdyż ułatwiają wypoziomowanie wanny.

Wanny wolnostojące 170 cm w ofercie Bridom.pl

Na ofertę Bridom.pl składają się wanny wolnostojące 170 cm wyprodukowane przez marki uznane w branży. Doskonały dobór materiałów i najwyższa precyzja wykonania sprawiają, że armaturę odznacza wysoka jakość i trwałość. W naszym sklepie znajdziesz modele o różnych kształtach. Poza wannami typowo prostokątnymi dostępne są także te o łagodniejszej linii, w tym wanny owalne. W Bridom.pl pojawiają się zarówno wanny 170 cm z przelewem, jak i bez niego. Niektóre modele są wyposażone w funkcję utrzymania temperatury lub w powłokę ułatwiającą czyszczenie. Część produktów jest też wyposażona w szczelny odpływ wraz z praktycznym korkiem klik-klak, co dodatkowo zwiększa komfort przygotowywania kąpieli.