Wanny wolnostojące to armatura nadająca się do różnych łazienek, nie tylko tych o dużym metrażu. Przykładem są wanny wolnostojące 150 cm, których rozmiar daje możliwość wykorzystania także w mniejszych pomieszczeniach. W Bridom.pl znajdziesz wanny wolnostojące w różnym rozmiarze, również te o dłuższym boku wynoszącym 150 cm. Odmienna jest natomiast ich szerokość i wysokość. Wszystkie elementy armatury łazienkowej są dostarczane przez cenionych producentów, co przekłada się na ich wysoką jakość, funkcjonalność i modny design. Wśród wanien wolnostojących 150 cm znajdziesz modele o odmiennym kształcie, innej głębokości i różnych wykończeniach. Pozwoli Ci to znaleźć dokładnie taką, która optymalnie wpasuje się w aranżację Twojej łazienki!

Gdzie sprawdzą się wanny wolnostojące 150 cm?

Ze względu na swój rozmiar wanny wolnostojące 150 cm są stosunkowo łatwe do wkomponowania w różne aranżacje. Odpowiednio zestawione z resztą wyposażenia zmieszczą się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Z powodzeniem jednak możesz wykorzystać taki model w przestronnej łazience, w której znalazło się już miejsce na brodzik prysznicowy. W takiej sytuacji wanna będzie tylko dodatkiem koniecznym do relaksujących kąpieli. Decydując się na wannę wolnostojącą o prostym designie, możesz wstawić ją do dowolnie urządzonego wnętrza. W zależności od pozostałych mebli ten model będzie pasował do wnętrza utrzymanego w stylu modernistycznym, skandynawskim, ale też loftowym, klasycznym, czy retro. Co więcej, wanna wolnostojąca sprawdzi się nie tylko w prywatnym mieszkaniu, ale też w hotelu czy pensjonacie.

Wanny wolnostojące 150 cm - dopasuj armaturę do swoich potrzeb

Wybierając wannę, zwykle zwraca się uwagę przede wszystkim na jej gabaryty. Rozważając wanny wolnostojące 150 cm, możesz więc skupić się na ich szerokości i wysokości. Dopasuj armaturę do miejsca, jakim dysponujesz. Wpłynie to nie tylko na jej rozmiar, ale też na rodzaj. W naszym sklepie dostępne są modele możliwe do montażu pośrodku lub przy ścianie, np. wanny prawe. Wysokość dobrze natomiast do swoich potrzeb i możliwości. Pamiętaj, że zbyt wysokie ścianki mogą sprawiać trudność zarówno osobom starszym, jak i dzieciom. Jednocześnie to właśnie wysokie ścianki wanny dają możliwość pluskania się bez obaw o wylanie wody. Określając, jaka wanna będzie dla Ciebie najlepsza, kieruj się także obecnością przelewu i możliwością dopasowania akcesoriów do wanny, np. korka czy praktycznego parawanu.

Wanny wolostojące 150 cm w ofercie Bridom.pl

W Bridom.pl znajdziesz wanny wolnostojące 150 cm tworzone wyłącznie przez uznanych producentów armatury łazienkowej. Możesz wybierać spośród modeli różniących się przede wszystkim konkretnymi wymiarami, ale też kształtem i wykończeniem. Część modeli jest wyposażonych w przelew, inne go nie mają. W asortymencie dominują wanny owalne i prostokątne, czyli kształty najpopularniejsze w polskich domach. Odmienne jest profilowanie ich oparcia, które może mieć niebagatelny wpływ na komfort użytkowania, szczególnie podczas długich kąpieli. W naszej ofercie przeważają wanny wykonane z akrylu wzmocnione włóknem szklanym. Wybrane wanny wolnostojące 150 cm są udoskonalone technologią termoizolacyjną, dzięki której zachowują temperaturę, zwiększając przyjemność użytkowania. Poza standardowymi wannami białymi znajdziesz u nas także te w innych odcieniach, np. czarnym.