Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Ponadczasowa elegancja to główna cecha wizualna, jaka wyróżnia wanny symetryczne. Odmienne kształty i dodatki decydują o funkcjonalności ich użycia, lecz to właśnie harmonijna linia wpływa na ich estetykę. Symetryczne wanny są idealne do wnętrz klasycznych, ale i nowoczesnych. W Bridom.pl znajdziesz wanny symetryczne o różnych wymiarach i kształtach. Wszystkie zostały dostarczone przez cenionych producentów, co wpływa na ich wysoką jakość. Decydując się na armaturę łazienkową w naszym sklepie, masz pewność, że wybierasz produkty trwałe i celujące w aktualne trendy. Są przy tym w pełni funkcjonalne, co przekłada się na komfort codziennego użytkowania i nieskomplikowaną pielęgnację.

Wanny symetryczne - elegancja i harmonia aranżacji

Jak przy wszystkich elementach wyposażenia, tak też w przypadku wanien symetrycznych, ich podstawową zaletą jest harmonia, którą wprowadzają do wnętrza. To dlatego warto połączyć je z precyzyjnie dobranymi meblami łazienkowymi i umywalkami o jednakowym kształcie. Uzyskasz w ten sposób doskonały rezultat jednolitych form. Dla zachowania wrażenia ładu dobrze będzie również zachować monochromatyczność armatury. Jako że wanny symetryczne to przede wszystkim modele akrylowe o standardowym odcieniu bieli, nie będzie z tym większego problemu.

Do jakich wnętrz pasują wanny symetryczne?

Wanny symetryczne pasują przede wszystkim do wnętrz zrównoważonych, dopracowanych. Są rewelacyjnym wyborem do pomieszczeń o wystroju klasycznym, w których każdy element prezentuje uniwersalny szyk i elegancję. Szczególnie dobrze odnajdują się we wnętrzach utrzymanych w ponadczasowym stylu glamour. Poza tym wanny symetryczne świetnie odnajdują się w nowoczesnych łazienkach urządzonych w stylu minimalistycznym, skandynawskim, loftowym. Zależnie od dodatków i pozostałych elementów wyposażenia te same modele wanien można interesująco wkomponować do różnych aranżacji. Staraj się jednak zawsze łączyć je stylistycznie z kształtem umywalek, misek WC lub bidetów.

Wanny symetryczne - jak wybrać najlepszy model?

Jedną z największych zalet wyróżniających wanny symetryczne jest łatwość ich dopasowania do łazienek o różnym metrażu. Poza ich podstawowymi wymiarami zwróć jednak uwagę na wysokość, która znacznie wpływa na komfort użytkowania. Wysokie ścianki lepiej chronią przed zachlapaniem, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku modeli wolnostojących. Ważna może się też okazać grubość ścianek. Wanny z cieńszymi ściankami lepiej pasują do nowoczesnych aranżacji. Doskonale odnajdą się w wystroju stricte minimalistyczny. Natomiast wanny symetryczne o grubych ścianach są idealne do bardziej klasycznych aranżacji. Przy wyborze zwróć uwagę na profilowanie oparcia oraz opcje dodatkowe, czyli przepływ, obecność korka czy nóżek.

Wanny symetryczne w ofercie Bridom.pl

W Bridom.pl znajdziesz wanny symetryczne w wielu wariantach. Podstawową różnicą między oferowanymi modelami jest ich kształt i rozmiar. Dostępne są przy tym wanny wolnostojące, przyścienne i narożne. Daje Ci to możliwość wyboru wanny, która bez problemu zmieści się w konkretnej łazience i będzie pasowała do jej wystroju. Warto zwrócić uwagę nie tylko na ich długość i szerokość, ale też wysokość i głębokość. Poza cechami stricte wizualnymi proponowane wanny różnią się detalami. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe akcesoria wannowe. Możesz wybrać wannę z korkiem klik-klak w zestawie lub model, do którego dokupić dopasowany parawan. Masz też możliwość wyboru z przelewem lub bez niego.