Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Parawany nawannowe dwuczęściowe prezentowane w naszym sklepie internetowym to modele wyróżniające się najwyższą jakością, precyzją wykonania oraz niezwykle stylowym designem. Powstały z myślą o wszystkich osobach, które zmagają się z dylematem wyboru armatury łazienkowej pomiędzy wanną a kabiną prysznicową. Montując je w swoich domach, nasi Klienci zyskują oszczędność miejsca, pieniędzy, a co najważniejsze nieprawdopodobny komfort w użytkowaniu. Sprawdź, jakie parawany dostępne są w ofercie bridom.pl i zainwestuj w wygodę dla całej swojej rodziny. Gwarantujemy, że to proste rozwiązanie ułatwi Twoim domownikom codzienne funkcjonowanie. Docenisz je już po pierwszej kąpieli - szczególnie w niewielkiej łazience trudnej do funkcjonalnego zagospodarowania.

Parawany nawannowe dwuczęściowe – spełnij marzenia swoich najbliższych, dając im możliwość wyboru

Ile ludzi na świecie, tyle różnorodnych preferencji oraz potrzeb. Z pewnością wiesz o tym doskonale, jeżeli masz wieloosobową rodzinę. Każdy z Was ma swoje indywidualne upodobania dotyczące życia codziennego. Zapewne w kwestii kąpieli część z Twoich domowników woli wziąć szybki i orzeźwiający prysznic natomiast inni z rozkoszą wylegują się w wannie. Co zrobić, gdy oczekiwania członków rodziny są tak zróżnicowane, a przy tym łazienka ma niewielki metraż? Z pomocą przychodzą parawany nawannowe dwuczęściowe. Dzięki nim stworzysz komfortową kabinę prysznicową znajdującą się w wannie. Jedno proste rozwiązanie usatysfakcjonuje całą rodzinę, a do tego nie będzie wymagało od Ciebie nadmiernego nakładu finansowego czy też dużej ilości miejsca we wnętrzu.

Parawany nawannowe dwuczęściowe – komfort, bezpieczeństwo i porządek

Parawany nawannowe dwuczęściowe to prosty i jednocześnie niezwykle funkcjonalny sposób na stworzenie komfortowych warunków podczas codziennej higieny, zagwarantowanie najbliższym bezpieczeństwa, a także utrzymanie porządku przy niewielkim nakładzie pracy.

Parawan daje użytkownikom ogólne poczucie intymności, a przy tym umożliwia korzystanie z wanny na dwa różne sposoby. Z tego względu masz, chociażby fantastyczną możliwość zamontowania nad nią deszczownicy. Spełniając rolę kabiny prysznicowej, parawan chroni podłogę, a także inne powierzchnie łazienki przed zachlapaniem. Niesie to za sobą dwie niezwykle ważne zalety - po pierwsze eliminuje ryzyko przewrócenia się na śliskiej posadzce po wyjściu z wanny, a po drugie niweluje konieczność codziennego sprzątania po każdej kąpieli. Aby utrzymać parawan w nienagannej czystości, wystarczy użyć ściągaczki silikonowej w celu ściągnięcia z szyby zacieków wodnych.

Zatem nie zwlekaj i podaruj sobie wygodę, na jaką zasługujesz! Parawany nawannowe dwuczęściowe czekają na Ciebie w ofercie bridom.pl.

Parawany nawannowe dwuczęściowe – stylowe rozwiązanie wpisujące się w każdą aranżację

Projektowanie od podstaw nowej łazienki wiąże się z wieloma dylematami dotyczącymi spójności poszczególnych elementów wystroju z ogólną aranżacją wnętrza. Decydując się na parawany nawannowe dwuczęściowe, możesz mieć pewność, że dostosujesz je do absolutnie każdego stylu. Ich forma oraz minimalistyczny design sprawdzą się zarówno w klasycznych pomieszczeniach, jak i tych nowoczesnych. Co więcej, produkt ten jest niezwykle dyskretny. Podwójne skrzydła naszych parawanów możesz złożyć w taki sposób, aby przylegały bezpośrednio do ściany. Dzięki temu szyba staje się całkowicie niewidoczna.

Dbając o wspomnianą wcześniej spójność, warto dopasować profile parawanów do koloru tudzież tworzywa baterii łazienkowych lub do akcentów ozdobnych łazienki.