Vario Term

Vario Term oferuje głowice, zawory termostatyczne i inne elementy wyposażenia grzejników i jest jednym z nielicznych rodzimych producentów i eksporterów tego typu rozwiązań, zwłaszcza armatury ekskluzywnej.  Vario Term oferuje głowice, zawory termostatyczne i inne elementy wyposażenia grzejników i jest jednym z nielicznych rodzimych producentów i eksporterów tego typu rozwiązań, zwłaszcza armatury ekskluzywnej.

Nasze produkty dzielimy na cztery podstawowe kategorie. Wśród nich znaleźć można zarówno rozwiązania ekskluzywne, jak i produkty tańsze, wciąż jednak w ciekawej ofercie wzorniczej. Najtańsze zestawy termostatyczne lub regulacyjne, bez wersji kolorystycznych, to klasa Ekonomiczna. Poziom wyżej obejmuje zestawy z zaworami termostatycznymi wyposażonymi w nastawę wstępną, z tańszymi głowicami, ale bez kolorów (klasa Standard). Dla bardziej wymagających użytkowników, którym zależy na dopasowaniu kolorystycznym armatury do grzejnika, przeznaczone są zestawy Eleganckie, w których większość zaworów ma nastawę. Najwyższa kategoria produktów Vario Term to zestawy Ekskluzywne. Są to produkty najlepszej jakości, dedykowane do najdroższych grzejników ozdobnych. Dostępna jest dla nich pełna gama kolorów wraz z pokryciem lakierami strukturalnymi, możliwe są zamówienia również na kolory nietypowe, np. zółte, czerwone, zielone itp.

W ofercie Vario Term znajdują się zarówno pojedyncze głowice i zawory termostatyczne, jak i całe ich zestawy. W ofercie mamy też akcesoria do montażu. Są to złączki, przedłużki, rozety i inne części, malowane w kolorze grzejnika lub zaworu. Dzięki tym akcesoriom można ukryć rurki, przejścia przez ścianę i inne nieestetyczne elementy podłączenia grzejnika.