Vaillant

Vaillant jest obecny w Polsce od roku 1992. Obecnie posiadamy siedzibę główną w Warszawie oraz ośrodki szkoleniowe w Warszawie, Krakowie i Poznaniu.
Vaillant to lider na rynku międzynarodowym w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacyjnej. Klienci na całym świecie chętnie kupują ekologiczne i energooszczędne systemy grzewcze oraz wentylacyjne, wykorzystujące głównie odnawialne źródła energii. Oferta marki obejmuje solarne instalacje grzewcze, pompy ciepła, instalacje wentylacyjne dla budynków niskoenergetycznych, wysoko wydajne urządzenia grzewcze na paliwa kopalne oraz inteligentne układy sterowania. Wszystko to uzupełniają kompleksowe usługi.
Vaillant Saunier Duval Sp. z o.o. jest spółką w 100% zależną od grupy kapitałowej Vaillant z siedzibą w Remscheid w Niemczech. Marka Vaillant na rynku polskim, jako Sp. z o.o., pojawiła się w latach 90. XX wieku. Jako Grupa Vaillant działa od 1874 r. i po dziś dzień pozostaje przedsiębiorstwem rodzinnym.
Z marką Vaillant na całym świecie!
W 1874 roku Johann Vaillant założył swoją firmę w małym niemieckim mieście Remscheid. Wtedy jego wizją było zapewnienie ogrzewanie ciepłej wody dostępne dla każdego gospodarstwa domowego. 140 lat później, jego firma posiada 30 milionów zadowolonych klientów w ponad 60 krajach. Nasi klienci z całego świata opowiadają o doświadczeniach z pierwszej ręki, na temat tego co "wspaniałe uczucie robić właścicwe rzeczy" naprawdę znaczy!
Dlaczego Vaillant?
Ponieważ Vaillant wybiega w przyszłość zarówno jako producent ogrzewania łączący tradycję z innowacyjnością, jak i partner zorientowany na klienta indywidualnego i biznesowego oraz godzien zaufania pracodawca. Zapraszamy na wycieczkę do świata Vaillant, gdzie dowiesz się więcej o naszej rodzinnej firmie istniejącej od 1874 roku!