Królują w nowoczesnych i stylowych łazienkach oraz toaletach. Sprawiają, że pomieszczenia nie wyglądają monotonnie i surowo, ale delikatnie i z klasą. Umywalki okrągłe to doskonały wybór dla osób, które cenią subtelną, niesztampową estetykę oraz funkcjonalność. Chciałbyś odnowić wnętrze swojej łazienki lub toalety? Może pora wymienić klasyczną umywalkę na okrągłą? W Bridom.pl znajdziesz różnorodne modele – z wysokim, a także z niższym rantem, a także o mniejszej lub większej średnicy. Bogaty wybór wyposażenia sanitarnego w naszym sklepie sprawia, że Klienci bez problemu znajdują asortyment dopasowany do wielkości i stylu swoich łazienek. Teraz pora na Ciebie!

Umywalki okrągłe – jeden kształt w wielu odsłonach

Lekkie i finezyjne kształty w Twojej łazience wpływają na to, jak prezentuje się pomieszczenie. Umywalki okrągłe – w przeciwieństwie do klasycznych umywalek konglomeratowych – są delikatniejsze i smuklejsze, przez co sprawiają, że łazienka wygląda bardziej elegancko i subtelnie. Wiele osób wprost pokochało zaokrąglone formy, przypominające śnieżnobiałą, lekko połyskującą misę. W Bridom.pl dysponujemy umywalkami o różnym sposobie montażu – do najpopularniejszych należą nablatowe oraz wpuszczane w blat. Te pierwsze ostatnimi czasy okazały się prawdziwym odkryciem wnętrzarskim. Królują w domach, których właścicielom zależy na designerskim i nieszablonowym efekcie. Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań sięgają natomiast po umywalki okrągłe wpuszczane w blat. Który typ wpisuje się w Twój gust?

Co wyróżnia umywalki okrągłe?

W Bridom.pl dysponujemy różnymi modelami umywalek. Bogata oferta pozwoli Ci wybrać taką, która spełni oczekiwania i będzie dobrze prezentować się w Twojej wymarzonej łazience. Wśród asortymentu znajdziesz umywalkę kwadratową oraz prostokątną, a także wiele innych, różniących się od siebie nie tylko kształtem, ale również materiałem, wielkością oraz stylem. Stawiamy na różnorodność, ponieważ zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów.

Wśród naszych faworytów znajdziesz umywalki okrągłe, wyjątkowe ze względu na subtelny kształt oraz doskonałe wykonanie. Bridom.pl oferuje najwyższą jakość, która gwarantuje długi okres użytkowania i satysfakcję. Ponadto w swojej ofercie mamy umywalki okrągłe o różnej średnicy, dzięki czemu możesz wybrać taką, która będzie idealnie dopasowana do wielkości i estetyki Twojej łazienki lub toalety. Nie zastanawiaj się długo – ten typ umywalki sprawi, że wnętrze będzie prezentować się nowocześnie i designersko, a Ty będziesz patrzył na nie z dumą.

Dobre wykonanie gwarantem długowieczności

Kiedy remontujesz łazienkę lub toaletę, postaw na wyposażenie wykonane z solidnych materiałów. Nie zamierzasz przecież naprawiać i odświeżać pomieszczeń co roku. Szkoda na to czasu i pieniędzy. Zainwestuj w sprawdzone i wysokiej jakości produkty, które posłużą Ci lata, i pozwolą cieszyć się zadbaną łazienką oraz toaletą. Umywalki okrągłe w Bridom.pl pochodzą od najlepszych producentów z branży sanitarnej. Oferujemy więc asortyment nie tylko różnorodny i atrakcyjny wizualnie, ale także praktyczny i odporny na uszkodzenia. Większość naszych produktów wykonana została z wytrzymałej ceramiki, wzmocnionej przez powłokę ochronną, która przeciwdziała obiciom i stłuczeniom. Kierujemy się zasadą, że nasze produkty mają dobrze wyglądać, ale również wyróżniać się funkcjonalnością.