Nadają się zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Z uwagi na designerski wygląd oraz możliwość wyeksponowania blatu stały się ostatnimi czasy niezwykle popularnym rodzajem wyposażenia łazienek. Umywalki nablatowe – oprócz podstawowej funkcji – pełnią również rolę dekoracji, czym zmieniły postrzeganie tego elementu sanitarnego. Zlew przestał być ukrywany w pomieszczeniach – specjaliści od aranżacji wnętrz zaczęli go akcentować. Jeśli Tobie również przypadł do gustu ten trend, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą umywalek nablatowych. Posiadamy szeroki wybór produktów, w tym niezwykle modne umywalki okrągłe i owalne.

Umywalki nablatowe – skąd ich popularność?

Osoby, zajmujące się aranżacją wnętrz, w subtelnych i finezyjnych – lub wprost przeciwnie – surowych i wyrazistych kształtach umywalek zauważyły potencjał designerski. Atrakcyjne wizualnie wyposażenie sanitarne zasługuje na to, by stać się nie tylko miejscem do mycia rąk, ale przy okazji pełnić funkcję dekoracji. Pomysł przyjął się i obecnie cieszy się sporym zainteresowaniem. Umywalki nablatowe pojawiają się już nie tylko w łazienkach i toaletach, powoli wkraczają również do kuchni. Wyglądają oryginalnie i są bardziej wyraziste od klasycznych rozwiązań. Jeśli zależy Ci na tak ciekawym i popularnym efekcie w swoim mieszkaniu, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą umywalek.

Różnorodny wybór w Bridom.pl

Umywalki nablatowe to wolnostojące zlewy, montowane bezpośrednio na blacie. W przeciwieństwie do klasycznej umywalki, którą umieszcza się wewnątrz mebla, w umywalce nablatowej widoczny jest cały rant. Taki design robi wrażenie, szczególnie gdy masz do czynienia z ciekawą budową umywalki. W Bridom.pl znajdziesz różnorodne formy: od umywalek kwadratowych po okrągłe, często przełamane nieregularnymi kształtami. W naszej ofercie ukazuje się tradycyjny asortyment w śnieżnobiałym odcieniu, wykonany z połyskującej ceramiki. Dla wielbicieli nietypowego wyposażenia przygotowaliśmy natomiast umywalki nablatowe, wykonane ze stali, w intensywnych odcieniach, takich jak: złoto, różowe złoto i czerń. Która z umywalek będzie pasowała do Twojej nowej łazienki?

Umywalki nablatowe – jakie mają zalety?

Oprócz wspomnianego już ciekawego designu, umywalki nablatowe należą do funkcjonalnych elementów wyposażenia łazienek. Jako że montowane są na blacie, okazują się komfortowe w użyciu szczególnie dla wysokich osób. W końcu mycie twarzy jest łatwiejsze przy zlewie o odpowiedniej wysokości. Jednak to nie koniec zalet. Utrzymanie czystości tego typu umywalki okazuje się również prostsze, a wykorzystanie wolnego miejsca na blacie do przechowywania łazienkowych akcesoriów sprawdzi się szczególnie w łazienkach o małym metrażu. Umywalki nablatowe dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach, a także wysokościach rantu. Nie musisz obawiać się, że woda ochlapie blat i podłogę, jeśli wybierzesz umywalkę o odpowiedniej głębokości. Sprawdź nasze propozycje. W razie wątpliwości służymy radą.

Dlaczego warto kupować umywalki nablatowe w Bridom.pl?

Nasz asortyment pochodzi od sprawdzonych, najlepszych producentów w branży sanitarnej. Z tego względu możemy zagwarantować Ci towary najwyższej jakości, precyzyjnie wykonane i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Kupując umywalkę nablatową w Bridom.pl, masz pewność, że przez długie lata możesz swobodnie korzystać z łazienki. Nie musisz obawiać się, że Twoja umywalka straci połysk, pożółknie, zarysuje się czy pokruszy. Inwestuj tylko w dobre produkty, które zapewni Ci Bridom.pl.