Modne i funkcjonalne umywalki 60 cm to armatura odnajdująca się w łazienkach o średnim i dużym metrażu. Ich wymiary oraz różnorodność dostępnych modeli sprawiają, że bez problemu zajdziesz armaturę pasującą do konkretnego wnętrza. W Bridom.pl oferujemy wiele umywalek o dłuższym boku mierzącym 60 cm. Proponowne modele różnią się od siebie szczegółowymi wymiarami, kształtem, kolorem, a przede wszystkim materiałem wykonania. Szeroki asortyment umywalek wyprodukowanych przez cenionych w branży producentów pozwoli Ci znaleźć model najlepiej dopasowany do dotychczasowego wystroju łazienki oraz do Twojego gustu.

W jakich wnętrzach sprawdzają się umywalki 60 cm?

Ze względu na uniwersalny rozmiar umywalki 60 cm pasują do wielu łazienek prywatnych znajdujących się zarówno w domach, jak i mieszkaniach. Ich rozmiar jest dostatecznie duży, żeby zagwarantować swobodę i wygodę użytkowania, ale też na tyle mały, by bezproblemowo wpasować je do wnętrza pomieszczenia o przeciętnym metrażu. Poza tym umywalki 60 cm znajdą szerokie zastosowanie w łazienkach mieszczących się w obiektach użyteczności publicznej. Będą praktyczną armaturą pasującą do łazienki w restauracji, hotelu, salonie piękności i nie tylko. Sprawdzą się również w łazienkach firmowych. Wybierając model z materiału o szczególnej trwałości, wyposażony w dodatkową powłokę ochronną, zainwestujesz w umywalkę idealną do codziennej, intensywnej eksploatacji.

Umywalki 60 cm - dlaczego warto wybrać taką armaturę?

Bez względu na kształt i konkretne wymiary umywalki 60 cm to modele zaliczane do umywalek stosunkowo dużych. Jednocześnie są dostatecznie niewielkie, by wpasować się do wielu łazienek o przeciętnym metrażu. W związku z tym można dobrać je do wielu aranżacji. Poza tym, dzięki różnorodności dostępnych modeli, możesz znaleźć umywalkę pasującą zarówno do aranżacji nowoczesnej, jak i typowo klasycznej. W dodatku umywalki 60 cm występują w wariantach przeznaczonych do montażu w meblach lub na nich, a także w wersjach wykonanych z odmiennych materiałów. Daje Ci to naprawdę szerokie możliwości wyboru, podczas którego możesz kierować się nie tylko możliwościami swojej łazienki, ale też własnymi preferencjami i aktualną modą.

Umywalki 60 cm - jak wybrać najlepszy model?

Różnorodność, jaka cechuje umywalki 60 cm dostępne w sprzedaży, sprawia, że trudno zdecydować się na konkretny model. Szukając odpowiedniej armatury, zwróć uwagę przede wszystkim na jej wszystkie wymiary. Duże znaczenie ma długość obu boków, ale też głębokość, która przekłada się na ostateczną pojemność. Istotny dla aranżacji całej łazienki jest sposób montażu. Zdecyduj, czy interesuje Cię umywalka nablatowa, wpuszczana w blat, czy meblowa. Wpłynie to zarówno na komfort jej użytkowania, jak i na efekt wizualny. Musisz przy tym wziąć pod uwagę miejsce, jakim dysponujesz. Ważne jest też dopasowanie umywalki z otworem na baterię lub tej przeznaczonej do zestawienia z baterią ścienną bądź tę do montażu w blacie. Dopiero w dalszej kolejności możesz skupić się na walorach estetycznych armatury.

Umywalki 60 cm w Bridom.pl

W Bridom.pl znajdziesz szeroką gamę umywalek 60 cm. Konkretne modele różnią się nie tylko poszczególnymi wymiarami, ale też kształtem, pojemnością, kolorem i sposobem montażu. Podstawową różnicą jest jednak materiał wykonania. Znajdziesz u nas umywalki ceramiczne, granitowe i konglomeratowe. Proponujemy umywalki meblowe, nablatowe i wpuszczane w blat. Część modeli jest wyposażonych w przelew, inne go nie mają. Możesz też wybrać umywalkę z otworem na baterię lub przystosowaną do baterii ściennych. Niektóre umywalki 60 cm mają powłokę ochronną, która stanowi dodatkowe udogodnienie podczas codziennej eksploatacji armatury. Oferujemy armaturę czołowych producentów, co daje pewność, że sięgasz po produkty wysokiej jakości.