Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Umywalki średniej wielkości to najszersza kategoria armatury tego typu. Pasujące zarówno do przestronnych łazienek, jak i do tych trochę mniejszych, występują w wielu odsłonach. Jednym z rozmiarów należących do grupy średnich modeli są umywalki 55 cm W Bridom.pl oferujemy modele tej wielkości o różnych kształtach i odmiennych parametrach. Proponujemy armaturę wyłącznie znanych i cenionych producentów, co daje pewność, że sięgasz po produkty wysokiej jakości. Umywalki znajdujące się w naszym asortymencie są wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Przekłada się to na ich wytrzymałość i odporność. Wszystkie modele zostały zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami, dzięki czemu są modne i atrakcyjnie wkomponują się w dowolnie urządzone wnętrze.

Z jaką armaturą łączyć umywalki 55 cm?

Nie istnieje jedna zasada, według której należy zestawiać umywalki 55 cm z innymi elementami armatury łazienkowej. Wszystko zależy od aranżacji wnętrz oraz od konkretnej instalacji wodnej. To przede wszystkim do niej musisz dopasować umywalkę. Dla zachowania ładu i harmonii warto wybierać umywalki 55 cm o kształcie zbliżonym do formy wanny, brodzika prysznicowego lub ubikacji. Umywalki prostokątne łącz z prostokątnymi wannami, a owalne umywalki będą dobrze prezentować się przy obłych modelach wanien. Kolorystyka może być jednakowa lub kontrastowa. W takim przypadku, decydując się na śnieżnobiałą wannę, możesz wybrać grafitową lub czarną umywalkę. To ona stanie się wtedy głównym punktem aranżacji, przykuwając wzrok już na wstępie.

Do jakich łazienek pasują umywalki 55 cm?

Średniej wielkości umywalki 55 cm pasują zarówno do przestronnych łazienek o sporym metrażu, jak i do tych mniejszych pomieszczeń. Duże znaczenie mają nie tylko ich wymiary, ale też przemyślana organizacja miejsca. Z uwagi na spory wybór modeli możesz znaleźć model, który świetnie wpasuje się do łazienki tak nowoczesnej, jak i klasycznej. Wielość wariantów pozwala Ci znaleźć umywalkę pasującą do stylu glamour, minimalistycznego, skandynawskiego, a nawet industrialnego. Co ważne, umywalki 55 cm doskonale pasują do łazienek i toalet użytku publicznego. Sprawdzą się np. w restauracji, hotelu czy urzędzie. To także model o wymiarach nadających się łazienki firmowej. Wybierając umywalki 55 cm, możesz stworzyć wnętrze piękne i niezwykle funkcjonalne!

Umywalki 55 cm - jak wybrać model najlepszy dla siebie?

Wybór umywalki 55 cm tak jak w przypadku każdej innej umywalki, powinien być podyktowany przede wszystkim możliwościami, jakie daje konkretna łazienka i istniejąca w niej instalacja wodna. Koniecznie sprawdź, czy w Twoim przypadku jest możliwość swobodnego doboru rodzaju umywalki. Nie wszędzie bowiem umywalki nablatowe lub wpuszczane sprawdzą się równie dobrze. Wiele zależy od instalacji oraz od organizacji przestrzeni w całym pomieszczeniu. Zwróć też uwagę na wielkość umywalki. Wymierz miejsce, biorąc pod uwagę nie tylko rozmiar umywalki 55 cm, ale też miejsce do swobodnego korzystania z niej. Sprawdź przy tym, czy nie będzie problemu z montażem baterii, jaką planujesz dopasować do danego modelu umywalki. Dopiero później możesz skupić się na kształcie, kolorze i innych detalach armatury.

Umywalki 55 cm w ofercie Bridom.pl

W Bridom.pl dostępne są umywalki 55 cm producentów cenionych w branży. Wyróżniają się nie tylko rozmaitymi kształtami, ale też odmiennością innych parametrów. Dzięki temu łatwiej będzie Ci wybrać model idealnie pasujący do konkretnej łazienki i jej dotychczasowego umeblowania. Znajdziesz u nas umywalkę pasującą do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, ale też model doskonale komponujący się z klasycznym, eleganckim wystrojem. Poza tym umywalki 55 cm mogą spełniać Twoje osobiste oczekiwania pod względem tak wizualnym, jak i funkcjonalnym. Jednym z udogodnień są umywalki wyposażone w specjalną powłokę ochronną, która zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi.