Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Nowoczesne umywalki 50 cm to armatura pasująca do łazienek urządzonych nie tylko w stylu modernistycznym. Szeroki wybór modeli pozwala Ci dopasować umywalkę do dowolnego wystroju, także tego klasycznego. W Bridom.pl znajdziesz modele umywalek różniące się od siebie wieloma parametrami. Szeroka oferta ułatwia dopasowanie armatury do dotychczasowego wystroju łazienki, do Twojego gustu, ale też do potrzeb wszystkich jej użytkowników. Dostępne umywalki 50 cm to produkty dostarczane na rynek przez marki cenione w branży. Ich renoma to dla Ciebie najlepszy dowód na ich wysoką jakość. Wszystkie umywalki w asortymencie Bridom.pl wyróżniają się trwałością, funkcjonalnością i modnym, estetycznym designem.

Gdzie sprawdzają się umywalki 50 cm?

Ze względu na średni rozmiar misy umywalki 50 cm mogą pasować zarówno do dużych, przestronnych pomieszczeń, jak i do łazienek o przeciętnym metrażu. Sprawdzą się w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, ale są też odpowiednie do wielu mieszkań. Poza nieruchomościami prywatnymi, umywalki 50 cm z pewnością znajdą zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej oraz w łazienkach firmowych. Odnajdą się jako element wyposażenia toalet dla pracowników lub klientów. Wysoka wytrzymałość czyni je odpowiednimi do użytkowania przez wiele osób dziennie. Co więcej, większość umywalek jest wykonanych z materiałów niezwykle prostych w pielęgnacji, co również ma znaczenie w przypadku armatury intensywnie eksploatowanej.

Umywalki 50 cm - szeroka oferta rynkowa

Jako że umywalki 50 cm są stosunkowo powszechne i chętnie decyduje się na nie wielu Klientów, to szeroka jest także ich oferta rynkowa. Wiele osób wybiera taki rozmiar umywalki między innymi przez możliwość wyboru spośród tak wielu modeli. Dostępne są umywalki wykonane z rozmaitych materiałów, głównie z ceramiki i konglomeratu, ale też ze stali i granitu. Surowiec przekłada się często nie tylko na ich właściwości, ale też wygląd. Poza tym dostępne umywalki o tym rozmiarze różnią się kształtem. Poza umywalkami prostokątnymi o dłuższym boku liczącym sobie 50 cm pojawiają się umywalki owalne i okrągłe. Zdecydowaną różnicą jest też sposób montażu. Bez problemu znajdziesz jednak umywalki 50 cm nablatowe i meblowe, jak również umywalki wpuszczane w blat.

Umywalki 50 cm - jak wybrać model dla siebie?

Wybierając armaturę łazienkową, pamiętaj, żeby w pierwszej kolejności kierować się instalacją wodną konkretnego budynku i obecnym wystrojem łazienki. To do możliwości danego pomieszczenia musisz dobierać rodzaj umywalki 50 cm. Na tej podstawie zdecyduj o wielkości i sposobie montażu armatury. Warto też już na początku ustalić materiał wykonania, ponieważ dobrze jest dopasować go do pozostałych elementów armatury w danej łazience. W dalszej kolejności możesz skupić się na jej cechach wizualnych. Kształt i kolor dopasuj zarówno do stylu, w jakim jest urządzona łazienka, jak i do pozostałych elementów wyposażenia. Pamiętaj przy tym, że ciemne umywalki wcale nie oznaczają mniejszej potrzeby czyszczenia!

Umywalki 50 cm w asortymencie Bridom.pl

W asortymencie Bridom.pl dostarczamy armaturę wyłącznie najlepszej jakości, dlatego znajdziesz u nas umywalki 50 cm wyprodukowane przez cenione marki. Wśród wielu modeli znajdziesz te prostokątne i owalne, a także umywalki o niestandardowych kształtach. Część z nich ma szerokie ranty, które możesz wykorzystać jako miejsce np. na mydelniczkę. Mimo dominacji klasycznej bieli, znajdziesz u nas umywalki w oryginalnych kolorach, np. antracytowe. Wyraźne różnice w designie dają możliwość znalezienia umywalki do wnętrz urządzonych w stylu modern, glamour, ale też klasycznym, skandynawskim, a nawet boho. Wybrane modele mają przelew i otwór na baterię, inne są przeznaczone do montażu z baterią ścienną lub meblową stojącą indywidualnie. Możesz też wybrać model wyposażony w praktyczną powłokę ochronną i w dopasowany korek.