Popularne wymiary armatury decydują o większych możliwościach jej wyboru. Dlatego też umywalki 45 cm są dostępne w tak wielu wersjach. Umywalki nadające się do łazienek o dowolnym metrażu są wybierane do prywatnych mieszkań, firm, obiektów użyteczności publicznej. W Bridom.pl znajdziesz umywalki w tym rozmiarze o rozmaitych parametrach. Wykonane głównie z ceramiki, różnią się rodzajem, kształtem stylem, jaki reprezentują. Dzięki temu bez problemu znajdziesz model najlepiej celujący w Twój gust oraz w możliwości konkretnego pomieszczenia. Proponowane umywalki 45 cm to armatura produkowana przez uznane na rynku marki, co gwarantuje jej wysoką jakość i zadowalającą trwałość. W Bridom.pl do każdej umywalki możesz dopasować inne elementy armatury łazienkowej o zbliżonym designie.

Gdzie sprawdzają się umywalki 45 cm?

Niezbyt duży rozmiar sprawia, że umywalki 45 cm świetnie sprawdzają się w łazienkach o niewielkim metrażu. Są odpowiednie do większości łazienek w mieszkaniach, szczególnie tych znajdujących się w blokach mieszkalnych. Poza tym doskonale nadają się do toalet, w których będą stanowiły jedyne wyposażenie poza miską wc. Małe umywalki nie zajmują zbędnej przestrzeni, co dodaje im praktyczności i ułatwia korzystanie z takich pomieszczeń. Z tego też powodu umywalki 45 cm rewelacyjnie sprawdzą się w ubikacjach firmowych i publicznych. Można wykorzystać je w hotelach, restauracjach, kinach, ale i na stacjach benzynowych. Wysoka jakość i trwałość czyni je armaturą nadającą się do intensywnej, regularnej eksploatacji, a nowoczesny, atrakcyjny design dobrze świadczy o marce, do której należy łazienka.

Umywalki 45 cm - udogodnienia podnoszące funkcjonalność

Szeroki wybór armatury łazienkowej pozwala Ci wybrać model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Co prawda, podstawą wyboru jest rodzaj umywalki 45 cm i możliwość jej montażu, ale zadbaj też o udogodnienia, które będą miały dla Ciebie znaczenie podczas codziennego użytkowania. Zwróć uwagę na to, czy rozważany przez Ciebie model ma w komplecie korek. Bez względu na rodzaj korka, ułatwi Ci on wykonywanie wielu czynności, w tym napuszczanie wody w celu przepraszania czegoś w rękach. Poza tym znaczenie może mieć grubość umywalki 45 cm. Wybierając modne, nowoczesne, ale cienkie modele, rezygnujesz z miejsca, jakie dadzą Ci niektóre umywalki z szerokim rantem, na którym możesz położyć mydło, mydelniczkę, szczoteczki do zębów.

Umywalki 45 cm - jak wybrać najlepszy model?

Decydując się na konkretny model umywalki 45 cm, musisz obowiązkowo kierować się możliwościami, jakie daje konkretna łazienka. Chodzi zarówno o instalację wodną, jak i o aktualne umeblowanie. Oba te czynniki wpływają na rodzaj armatury i decydują o tym, czy możesz wybrać umywalkę nablatową, wpuszczaną, czy umywalkę meblową. Wybierając kształt armatury, upewnij się, czy zapewni on dostatecznie dużo przestrzeni do wykonywania czynności pielęgnacyjnych. Materiał wykonania i kolor umywalki 45 cm dopasuj do pozostałych elementów armatury. Jeśli jest to umywalka do toalety, to sparuj ją z ubikacją, a jeśli do większej łazienki, do dobierz ją do wanny lub brodzika. Dzięki temu zyskasz spójną, harmonijną aranżację.

Umywalki 45 cm w ofercie Bridom.pl

Na ofertę Bridom.pl składają się umywalki 45 cm w rozmaitych kształtach. Poza klasycznymi umywalkami prostokątnymi pojawiają się te owalne, okrągłe oraz modele o niestandardowym kształcie. Znajdziesz więc armaturę celującą w trendy klasyczne, jak i modernistyczne. Oferujemy umywalki nablatowe, meblowe i wpuszczane, co pozwala Ci wybrać model odpowiedni do dotychczasowego lub planowanego wystroju wnętrz. To umywalka może zdecydować o aranżacji całej łazienki! Poszczególne modele są wyposażone w przelew lub go nie mają, a do tego mogą mieć otwór na baterię lub być go pozbawione. Koniecznie zwróć na to uwagę, wybierając umywalkę do swojej łazienki! Dla większego komfortu użytkowania możesz też wybrać model z korkiem lub z powłoką ochronną.