Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Niewielkie, ale praktyczne umywalki 40 cm to armatura dająca wiele możliwości wykorzystania. Sprawdza się w pomieszczeniach o dowolnym metrażu, także tych stosunkowo małych. Dzięki temu bez problemu zmieści się w łazienkach nie tylko domowych, ale i mieszkaniowych. W Bridom.pl dostępne są umywalki 40 cm w zaskakujących odsłonach. Oryginalne kształty i modny design pozwolą Ci wybrać model, który perfekcyjnie wkomponuje się do określonego pomieszczenia, gwarantując Ci komfort użytkowania i pielęgnacji. Nasz asortyment stanowi armatura produkowana przez znane i cenione marki, co stanowi zapewnienie ich wysokiej jakości i wytrzymałości.

Gdzie sprawdzają się umywalki 40 cm?

Stosunkowo mały rozmiar sprawia, że umywalki 40 cm doskonale odnajdują się w większości łazienek. Mieszczą się nawet w tych pomieszczeniach, które mają niewielki metraż. Czyni je to armaturą odpowiednią do łazienek w mieszkaniach oraz do małych toalet składających się wyłącznie z miski wc i umywalki. Są też dobrym rozwiązaniem do większych łazienek, w którym znajduje się wiele innych elementów wyposażenia, np. wanna, prysznic, ubikacja. Ponadto mniejsze modele są praktycznym wyborem do łazienek firmowych oraz publicznych. Sprawdzą się m.in. w urzędach, restauracjach, przychodniach lekarskich. Dzięki wielu modelom do wyboru można znaleźć umywalki 40 cm pasujące do dowolnej aranżacji wnętrz, więc sprawdzą się w łazienkach utrzymanych w każdym stylu.

Z jaką armaturą łączyć umywalki 40 cm?

Bez względu na to, czy wybierasz umywalkę do toalety, czy do dużej łazienki, warto dopasować ją do innych elementów armatury, które będą wykorzystane w danym pomieszczeniu. Do małych ubikacji dobierz umywalki 40 cm tworzące atrakcyjny komplet z miską wc. Podstawą jest spójny kształt. Do okrągłej miski pasują obłe umywalki, a do miski z wyraźnie zaznaczonymi kantami sprawdzą się umywalki prostokątne i kwadratowe. Jeśli umywalka ma być elementem większej łazienki, to postaraj się stworzyć elegancki zestaw nie tylko z miską toaletową, ale przede wszystkim z wanną, ewentualnie brodzikiem prysznicowym. Identyczny kształt i jednolity kolor pozwolą uzyskać elegancką harmonię. Nie zapomnij, że umywalki 40 cm wymagają dopasowania baterii umywalkowej zależnej od ich typu oraz Twoich preferencji.

Umywalka 40 cm - jak wybrać model najlepszy dla siebie?

Tak jak w przypadku armatury o innych parametrach, tak też umywalki 40 cm należy dobierać przede wszystkim do aktualnego wyposażenia łazienki. Możliwość montażu umywalek różnych rodzajów zależy bowiem głównie od instalacji wodnej i od dostępu do rur i odpływu. Musisz więc mieć pewność, że określony typ umywalki nadaje się do Twojej łazienki. Kiedy ustalisz już, czy interesuje Cię umywalka nablatowa, meblowa, czy wpuszczana, możesz skupić się na pozostałych cechach. Dopasuj kształt i kolor umywalki 40 cm do pozostałej armatury obecnej w pomieszczeniu. Nie zapominaj przy tym o komforcie korzystania z danego modelu. Wybierz umywalkę, która spełnia Twoje potrzeby, a do tego atrakcyjnie pasuje do całego wystroju.

Umywalki 40 cm w asortymencie Bridom.pl

Wśród wielu umywalek dostępnych w Bridom.pl umywalki 40 cm są kategorią wyjątkowo zróżnicowaną. Możesz wybierać spośród rozmaitych kształtów, co pozwoli Ci idealnie dopasować armaturę do umeblowania konkretnej łazienki. Poza tym oferujemy umywalki o różnym rodzaju montażu. Znajdziesz u nas modele nablatowe, meblowe, wpuszczane, posiadające otwór na baterię, bądź też przeznaczone do użytku z baterią ścienną lub stojącą poza obrębem umywalki. Taka różnorodność decyduje o możliwości wyboru umywalki 40 cm pasującej do wnętrz urządzonych w dowolnym stylu. Część umywalek jest wyposażonych w przelew, a niektóre są pokryte powłoką ochronną. Możesz więc wybrać model o zwiększonym zabezpieczeniu przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.