Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Niewielkie umywalki 35 cm to armatura nadająca się do łazienek o małym metrażu. Pozwalają stworzyć funkcjonalne i estetyczne aranżacje nawet na niewielkich przestrzeniach. W Bridom.pl znajdziesz małe umywalki o różnych kształtach i w odmiennych kolorach. Jeszcze lepiej pozwoli Ci to dopasować armaturę do konkretnego wnętrza i do własnego gustu. Oferujemy umywalki 35 cm doświadczonych producentów. Dzięki temu masz pewność, że każdy model jest wykonany z odpowiednio dobranych surowców. Decyduje to o jego wytrzymałości i wygodzie codziennego użytkowania. Wybierając umywalkę w naszym sklepie, bez problemu dopasujesz do niej inne elementy wyposażenia łazienki.

W jakich wnętrzach sprawdzą się umywalki 35 cm?

Z uwagi na swoje kompaktowe wymiary umywalki 35 cm są doskonałe do równie niewielkich pomieszczeń. Sprawdzą się więc w łazienkach mieszkaniowych, szczególnie w blokach, w których te pomieszczenia mają zwykle minimalny metraż. Poza tym niewielką umywalkę możesz rozważyć w toalecie, która pełni rolę wyłącznie funkcjonalną i poza ubikacją oraz umywalką nie znajduje się w niej nic więcej. Wysoka wytrzymałość i atrakcyjny wygląd proponowanych umywalek tej wielkości zachęca też, by wybrać je do łazienek firmowych. Będą doskonałe jako armatura służąca wyłącznie do szybkiego umycia rąk. Z tego względu nadają się też do wielu obiektów użyteczności publicznej, w ty do łazienek restauracyjnych.

Do jakiego stylu pasują umywalki 35 cm?

Wydawać by się mogło, że niewielkie wymiary czynią umywalki 35 cm odpowiednimi jedynie do minimalistycznie urządzonych łazienek. Nic bardziej mylnego! Nawet pomieszczenia o małym metrażu mogą zostać tak zaaranżowane, żeby zachwycać elegancją. Nowoczesne umywalki 35 cm to armatura nie tylko w klasycznym, białym odcieniu. Oryginalne kolory umywalek sprawiają natomiast, że doskonale wkomponują się w aranżację glamour, industrialną, czy loftową. Nie istnieje więc żadna reguła łączenia kompaktowych umywalek z określonym stylem. Różnorodność modeli pozwoli Ci wybrać małą umywalkę pasującą do dowolnego wystroju.

Umywalki 35 cm - jak wybrać odpowiedni model?

W sprzedaży dostępne są umywalki 35 cm w różnych wariantach. Różnią się szeroko pojętym designem, czyli kształtem, kolorem i stylem, w jakim zostały wykonane. Dzięki temu możesz dobrać armaturę pasującą zarówno do klasycznych wnętrz, jak i do tych urządzonych nowocześnie. Konkretne modele będą pasowały do wystroju w stylu glamour, inne lepiej sprawdzą się w łazience utrzymanej w stylu skandynawskim, zaś czarne umywalki fantastycznie wcelują w minimalizm stylu industrialnego. Pamiętaj jednak, że najważniejsze jest dopasowanie umywalki 35 cm do instalacji wodnej i aranżacji łazienki Wybierz model, który wraz z baterią daje najlepsze opcje montażu w dogodnym miejscu. Dopiero mając pewność, że umywalkę można bez problemu zamontować w danej łazience, zacznij dobierać ją pod względem designu.

Umywalki 35 cm w ofercie Bridom.pl

Na asortyment Bridom.pl składają się umywalki 35 cm wykonane z różnych materiałów. Obok dominujących umywalek ceramicznych pojawiają się też umywalki stalowe i konglomeratowe. Pozwoli Ci to lepiej dopasować armaturę nie tylko do aranżacji, ale też do oczekiwań związanych z jej użytkowaniem i pielęgnacją. Poza tym oferujemy umywalki 35 cm różniące się kształtem, głębokością oraz kolorem. Bez problemu dobierzesz więc produkt idealnie komponujący się z określonym wnętrzem. Wybrane modele umywalek są wyposażone w powłokę ochronną, która zwiększa trwałość i chroni powierzchnię armatury przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Wszystkie modele są jednak trwałe i przy prawidłowym użytkowaniu posłużą Ci przez długi czas.