Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Armatura łazienkowa jest dostępna w wielu wymiarach tak, żeby każdy mógł znaleźć model odpowiedni do konkretnego pomieszczenia. Niestandardowe umywalki 120 cm to sporej wielkości modele, które doskonale sprawdzają się w przestronnych łazienkach prywatnych i publicznych. W Bridom.pl dostępne są umywalki takiej wielkości w wersji pojedynczej i podwójnej. Taka forma daje jeszcze więcej możliwości wykorzystania. Produkty znajdujące się w naszej ofercie to armatura produkowana przez doświadczone i cenione marki. Są wykonywane z wysokogatunkowych materiałów, co decyduje o ich trwałości. Sięgając po umywalki 120 cm z Bridom.pl, wybierasz funkcjonalną armaturę, która posłuży Ci przez długi czas, zachowując swoje właściwości i pierwotną atrakcyjność.

Umywalki 120 cm pojedyncze i podwójne - estetyka wykonania

O ile umywalki 120 cm pojedyncze są dobrze znanymi modelami o klasycznej formie, ale nieprzeciętnie dużym rozmiarze, to umywalki 120 cm podwójne mogą zaskakiwać swoim wyglądem. Są to bowiem umywalki wyposażone w dwa otwory na baterie oraz dwa odpływy i przelewy. Stwarzają więc wrażenie dwóch połączonych ze sobą umywalek. Taka forma wymaga od nich specjalistycznego montażu. Łączone modele to głównie umywalki meblowe, które wymagają dopasowania odpowiedniej szafki. Producenci rozwiązują ten problem, oferując serie armatury wraz z przeznaczonymi do nich meblami. Możesz więc bez problemu nabyć umywalkę i dostosowaną do niej szafkę z tej samej kolekcji. Takie meble idealnie pod wymiar ułatwiają urządzenie łazienki i mogą stanowić punkt, do którego dopasujesz pozostałe elementy wyposażenia.

Gdzie sprawdzą się umywalki 120 cm?

Duże i funkcjonalne umywalki 120 cm to rozwiązanie sprawdzające się przede wszystkim w obiektach użyteczności publicznej. Doskonale odnajdują się w placówkach dydaktyczno-wychowawczych czy obiektach sportowych, np. w szkołach, siłowniach, klubach sportowych. Poza tym umywalki podwójne znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie z łazienki może jednocześnie korzystać wiele osób. Będą też odpowiednie do firm zatrudniających wielu pracowników, do restauracji i wszelkich toalet publicznych. Jeśli natomiast chodzi o umywalki 120 cm pojedyncze, to ich zastosowanie jest jeszcze szersze, ponieważ przydadzą się też w łazienkach dostosowanych do użytkowania przez jedną osobę. W przestronnych pokojach kąpielowych mogą być gustownym uzupełnieniem wielkogabarytowych elementów wyposażenia.

Umywalki 120 cm - jak wybrać odpowiedni model?

Wybór umywalki 120 cm powinien być podyktowany realnymi potrzebami korzystania z armatury o nieprzeciętnie dużych wymiarach. W takiej sytuacji zwracaj uwagę najpierw na funkcjonalność i dopasowanie umywalki do wnętrza. To szczególnie ważne w przypadku podwójnych umywalek, które wymagają podwójnej instalacji, czyli dwóch miejsc doprowadzenia wody i odpływu. Dopiero po ustaleniu kwestii technicznych możesz skupić się na innych parametrach. Z reguły modele umywalek 120 cm różnią się detalami wykończenia, kształtem i szerokością rantu. Od tej ostatniej cechy zależy ilość dostępnego miejsca na odłożenie np. mydła. Przy wyborze umywalki 120 cm zwróć też uwagę na ewentualny otwór na baterię umywalkową. Od jego wielkości zależy możliwość dopasowania konkretnego modelu baterii.

Umywalki 120 cm w ofercie Bridom.pl

W Bridom.pl znajdziesz umywalki 120 cm wyprodukowane przez czołowych producentów armatury łazienkowej. Wykonane głównie z wysokogatunkowej ceramiki, wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Są przy tym proste w pielęgnacji, a do ich czyszczenia wystarczy ciepła woda i powszechnie dostępne środki myjące, jak mydło w płynie. Znajdziesz u nas umywalki pojedyncze i podwójne, przez co nasza oferta jest kierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszym sklepie możesz nabyć też inne elementy armatury, które stworzą z umywalką atrakcyjny komplet do dowolnie urządzonego pomieszczenia.