Armatura Tres przyciąga uwagę prostotą stylu i elegancją wykonania. Baterie łazienkowe zachwycają formą i sprawiają, że komfort użytkowania może iść w parze z wyjątkowym wzornictwem. Baterie kuchenne estetycznie dopełniają funkcjonalną przestrzeń dzięki nowoczesnemu kształtowi, minimalistycznej formie i najwyższej jakości wykonania.

Tres - hiszpański styl dla wymagających

Armatury Tres to europejski design prosto z Hiszpanii. Połączenie ognia i wody. Gorący południowy temperament współgrający ze skandynawskim stylem. Priorytetem producenta jest zaawansowana technologia harmonijnie połączona z estetyką wykonania. Systemy chroniące przed oparzeniem takie jak utrzymanie stałej temperatury baterii (Tres Touch Cool) czy system chroniący przed włączeniem zbyt gorącej wody (Protect-Tres); system oszczędnego zużycia wody (Tres Duo), oszczędzania energii (Cold Tres) to tylko niektóre z propozycji zastosowanych w bateriach Tres.

Armatura Tres - harmonia wnętrza

Poszukując niezwykłych rozwiązań do wyjątkowych wnętrz, firma Tres zaskakuje niecodziennym wzornictwem - elegancją czerni i beli matowych baterii łazienkowych, szykiem nowoczesnych systemów podtynkowych, awangardą natrysków sufitowych czy fantazyjnością kolorowych baterii umywalkowych. Doskonale komponują się z ponadczasową aranżacją w stylu loft, jak i postępowym stylem futurystycznym. Wybierający armaturę Tres stawiają na nowoczesne rozwiązania, proste i minimalistyczne formy, ale jednocześnie na najwyższą jakość i komfort użytkowania.