Kotły C.O. Galmet

Kompletny system ogrzewania domu, wysoka wydajność i szybkie nagrzewanie? Kotły c.o. Galmet stanowią połączenie wszystkich tych atrybutów. Dodaj do tego prosty, szybki montaż oraz niemal bezgłośną pracę, a otrzymasz przepis na bezkonkurencyjne urządzenie grzewcze, które kupisz w tym dziale naszego sklepu internetowego. Sprawdź modele o różnej mocy i klasach efektywności energetycznej, a potem zamów wybrany przez Ciebie kocioł c.o. My dostarczymy go do Twojego domu!

Piec c.o. Galmet – jak działa takie urządzenie? Na co zwrócić uwagę podczas jego zakupu?

Kotły c.o. – inaczej nazywane piecami – to systemy grzewcze służące do spalania różnego rodzaju paliw: stałych, ciekłych oraz gazowych. To dzięki nim nośnik ciepła – którym zwykle jest woda – podgrzewa się i krąży w obiegu centralnego ogrzewania. W tym dziale naszej oferty proponujemy Ci elektryczny kocioł c.o. Piec ten, w odróżnieniu od innych modeli, zasilany jest on energią elektryczną.

W sklepie internetowym Bridom.pl znajdziesz piece c.o. Galmet w różnych wersjach do wyboru. Poszczególne kotły różnią się od siebie między innymi mocą. Decydując się na konkretny model, zwróć uwagę na ten parametr. Klasa kotła Galmet? Piece Galmet cennik? Zanim zamówisz piec, sprawdź również te dane – zamieściliśmy je w opisie każdego produktu.

Kotły c.o. Galmet i ich zabezpieczenia

  • Ochrona przed zatarciem pompy.

Galmet piec c.o. to urządzenie skutecznie zabezpieczone przed uszkodzeniem pompy. Jeśli nie pracowała ona przez ostatnie 18 godzin, układ sterowania uruchomi ją sam na 1 minutę.

  • Zabezpieczenie przed zamarzaniem.

Nowoczesny piec c.o. Galmet jest również chroniony przed działaniem zbyt niskich temperatur. W zależności od stopnia wykrytej temperatury kocioł automatycznie włączy funkcję pierwszego lub drugiego stopnia zabezpieczenia przed zamarzaniem.

  • Ochrona przed przegrzaniem.

Dla urządzeń tego typu groźne jest też przegrzanie. Jeśli temperatura wody jest zbyt wysoka, kocioł c.o. Galmet przestaje grzać, podtrzymuje obecną temperaturę i czeka, aż ta spadnie do optymalnego poziomu.

  • Funkcja oszczędzania energii.

Jeśli przez 10 minut nie używasz wyświetlacza kotła, wygasza się on automatycznie. Takie rozwiązanie pozwala zredukować koszty energii.

Dlaczego warto zdecydować się na kotły c.o. Galmet?

  • Różne modele do wyboru.

Oferujemy piece o różnej mocy, klasach efektywności energetycznej oraz funkcjonalnościach. Zdecydowałeś się na któreś z proponowanych przez nas urządzeń grzewczych Galmet? Kotły cennik, dane techniczne, a także pełny opis funkcji – wszystkie te informacje znajdziesz w karcie każdego ze sprzedawanych przez nas produktów.

  • Wysoka wydajność.

Kotły c.o. szybko nagrzewają nośnik ciepła, dzięki czemu są urządzeniami o dużej efektywności energetycznej.

  • Prosta obsługa.

Intuicyjne menu, przejrzysty wyświetlacz LCD, automatycznie włączający się tryb ochrony – przed przegrzaniem, zamarznięciem czy zbyt częstym załączaniem grzałek – połączenie wszystkich tych rozwiązań sprawia, że użytkowanie oferowanych przez nas kotłów c.o. Galmet to maksymalny komfort!