Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Stelaż podtynkowy Roca

Każda łazienka powinna charakteryzować się funkcjonalnością. W niewielkich pomieszczeniach może to być trudne ze względu na ograniczoną ilość miejsca. W takiej sytuacji należy w odpowiedni sposób dobrać wyposażenie, które będzie prezentowało się estetycznie, a jednocześnie nie sprawi przytłaczającego wrażenia. Osoby posiadające małe łazienki mogą zdecydować się na miski WC, umywalki czy kabiny prysznicowe o małych rozmiarach, ale dobrym pomysłem będzie też montaż wyposażenia podwieszanego.

Stelaż podtynkowy Roca to wysokiej jakości produkt wykonany z trwałych materiałów, który zapewni stabilne mocowanie podwieszanej miski WC, umywalki czy bidetu. W naszym sklepie dostępne są liczne rozwiązania tej firmy, co zapewnia idealne dostosowanie ich do wyposażenia łazienki.

Oferujemy ponadto stelaże podtynkowe Roca w zestawie z pasującymi do nich umywalkami, toaletami, pisuarami czy bidetami. Dzięki temu Klienci nie muszą obawiać się, że zakupione przez nich produkty nie będą działać w prawidłowy sposób. Chociaż ich montaż wymaga kucia ściany, tę niedogodność z całą pewnością zrekompensuje późniejsza wygoda użytkowania.

Podwieszane wyposażenie łazienki zyskuje sobie coraz większą popularność i nic dziwnego – mocowana do ściany umywalka lub toaleta sprawiają, że całe pomieszczenie jest łatwiejsze do posprzątania, ponieważ nie ma w nim trudno dostępnych zakamarków, w których gromadzić się będzie brud. Takie rozwiązanie pozwala też zaoszczędzić nieco miejsca, a ponadto prezentuje się bardzo estetycznie i może być wykorzystane w wielu aranżacjach łazienki.