Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Zlewozmywaki Franke z baterią to duże ułatwienie podczas urządzania kuchni. Modele wyposażone w kran charakteryzują się nieprzeciętnym stylem, wieloma wersjami kolorystycznymi oraz dodatkowymi funkcjami, które ułatwiają zmywanie naczyń, napełnianie garnków wodą czy dbanie o czystość samych zlewów. Zlewozmywak Franke z baterią to zestaw gotowy do montażu. Jeżeli zdecydujesz się na zakup takiego kompletu, nie będziesz musiał się przejmować późniejszym dobraniem kranu dopasowanego nie tylko do wyglądu zlewu, lecz także do otworu na baterię. Franke proponuje użytkownikom modele w kolorze białym, antracytowym, czarnym, złotym i miedzianym.

Zlew Franke z baterią – szeroki wybór produktów

Franke zlewozmywak z baterią łatwo dostosować do swojej kuchni dzięki wielu wariantom rozmiarowym. Producent kieruje się najnowszymi trendami wnętrzarskimi, dostosowując produkty do nowoczesnego wyposażenia kuchennego oraz potrzeb klientów. Ponadto zlew z baterią Franke może składać się z jednej komory, dwóch komór lub być wyposażony w półtora komory. W tym ostatnim rodzaju zlewozmywak ma budowę zlewu jednokomorowego z dodatkową, mniejszą przegrodą. Warto także zwrócić uwagę na zlewozmywaki Franke z ociekaczem. Element ten umożliwia jeszcze lepsze zagospodarowanie strefy wody w kuchni.

Zlewozmywaki Franke z baterią – umiejscowienie w blacie

Zlewozmywak Franke z baterią może być umieszczony w blacie na kilka sposobów. Dzięki temu użytkownicy mogą dopasować nawet wykończenie strefy mokrej do całej stylistyki pomieszczenia. Zlewozmywaki Franke podwieszane montuje się najczęściej w blatach odpornych na działanie wilgoci, czyli z granitu lub konglomeratu kwarcowego. W tym przypadku zlew mocowany jest od spodu blatu. Kołnierz nie jest widoczny, a obramowanie tworzy blat. Zlewozmywaki Franke wpuszczane w blat to najczęściej stosowana opcja. Krawędzie zlewu wystają ponad blat i chronią go przed działaniem wody. Nadają się do blatów z laminatem i drewna. Zlewozmywaki można również zamontować równo z blatem.

Zlew z baterią Franke – bogactwo wykończeń

Zlewozmywaki Franke z baterią cechuje trwałość, która jest zasługą wykonania z wysokiej jakości materiałów. Zlewozmywaki Franke granitowe (Fragranit+) odporne są na uderzenia, zarysowania, wahania temperatur oraz powstawanie plam i przebarwień. Pokryte są higieniczną powłoką zapobiegającą mnożeniu się bakterii, a do tego nie tracą koloru. Zlewozmywaki Franke stalowe to z kolei rozwiązanie uniwersalne, trwałe i estetyczne. Cechuje je solidność oraz polerowane wykończenie. Zlewozmywaki Franke Tectonite wykonane są z syntetycznych tworzyw, które można poddać recyklingowi. Tectonite cechuje nadzwyczajna wytrzymałość i lekkość. Natomiast zlew z baterią Franke ceramiczny charakteryzuje eleganckie wykończenie oraz trwałość.

Zlewozmywak Franke z baterią – komfortowe zmywanie i przygotowywanie posiłków

Franke zlewozmywak z baterią może być wyposażony w kran, który będzie nie tylko niezwykle estetyczny, lecz także praktyczny. Zlew Franke z baterią z mieszaczem typu 0/90, który odchyla się tylko do przodu, sprawdzi się przy samej ścianie. Dostępne są również modele baterii, które mogą być umieszczone pod oknem. Jeśli będziesz chciał je uchylić, wystarczy złożyć wylewkę. Co więcej, krany mogą mieć stałą bądź wyciąganą wylewkę z funkcją prysznica, która jest przydatna w momencie, kiedy zlew jest pełen naczyń lub gdy chcesz go dokładnie umyć. Wylewki mogą mieć także różne położenie – wysokie bądź niskie. Ponadto baterie wyposażone są w wiele dodatków, takie jak uchwyt magnetyczny, specjalny aerator zapobiegający rozpryskom wody, technologię Water Saving pomagającą zaoszczędzić nawet 50% wody czy technologię ECO, w której mieszacz uruchamia automatyczne zimną wodę. Dzięki tej opcji można znacznie obniżyć rachunki zarówno za ciepłą wodę, jak i za ogrzewanie i energię elektryczną.

Franke zlewozmywak z baterią – najlepsze okazje w Bridom.pl

W naszym sklepie można nabyć najlepsze produkty, które cechuje wysoka jakość. Dlatego też stawiamy na renomowanych producentów. Zlew Franke z baterią to gwarancja eksploatacji przez lata, bez obaw o nieestetyczne zarysowania na powierzchni. W Bridom.pl czeka na Ciebie szeroka gama zlewów z funkcjonalnymi i estetycznymi bateriami, które ułatwią Ci gotowanie, zmywanie, a także dodadzą Twojemu wnętrzu designerskiego charakteru.