Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Zlewozmywaki Franke stalowe to wybór doskonały nie tylko dla domu, lecz także szeroko pojętej gastronomii. Zlewy stalowe cechują się gładką i higieniczną powierzchnią, pozbawioną porów, w których mogłyby gromadzić się zanieczyszczenia. Do tego są to produkty łatwe w czyszczeniu i odporne na działanie korozji. Dzięki temu jeszcze do niedawna były to najchętniej wybierane zlewy na świecie. Zlewozmywak stalowy Franke to podwójna gwarancja jakości. Oferowane warianty są solidne i cechują się wyjątkowo wysoką klasą wykonania. Szwajcarska firma łączy jakość z estetyką i funkcjonalnością, dlatego proponowane produkty są znakomite dla każdej kuchni.

Franke zlewy stalowe do zadań specjalnych

Zlew stalowy Franke wykonany jest z unikalnej kompozycji składników, dzięki której są to produkty odporne na uderzenia mechaniczne, a także na działanie zarówno skrajnie niskich, jak i wysokich temperatur. Zlewy Franke stalowe to połączenie starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości, takich jak nikiel i chrom. To, co wyróżnia zlewozmywaki Franke stalowe od produktów innych marek, to przede wszystkim fenomenalne wykończenie. Producent poddaje gotowe już zlewy polerowaniu, dzięki czemu zachowują one swój połysk na dłuższej. Czasami pojawia się na nich patyna, która wygląda zachwycająco. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć także inne zlewy Franke, których jakość i wykonanie również stoi na najwyższym poziomie. Są to zlewozmywaki Franke granitowe o imponującej stylistyce, eleganckie zlewy ceramiczne z połyskiem lub matowym wykończeniem oraz zlewozmywaki Franke Tectonite, które są lekkie i bardzo solidne.

Zlew stalowy Franke – jedno- czy dwukomorowy?

Zlewy Franke stalowe z łatwością można dopasować do każdej kuchni i przestrzeni roboczej. Umożliwia to szeroki wybór zlewów. Franke zlewy stalowe można podzielić na dwukomorowe, które sprawdzą się w większych kuchniach oraz domostwach zamieszkanych przez liczną rodzinę, gdzie dostęp do zlewu oraz sprawne mycie naczyń jest bardzo istotne. Zlew stalowy Franke może składać się także z jednej komory. Takie rozwiązanie będzie wystarczające dla małych kuchni i w przypadku osób rzadko gotujących i posiadających zmywarkę. Ciekawą opcją są zlewy pośrednie – półtorakomorowe, które składają się z jednej pełnowymiarowej przegrody oraz dodatkowej, znacznie mniejszej. Co więcej, warto również przemyśleć wybór zlewozmywaków Franke z ociekaczem oraz zlewozmywaków Franke z baterią.

Franke zlewy stalowe – sposoby montażu w blacie

Obecnie można wybierać spośród szerokiej gamy blatów. Aby zachować ich trwałość i piękno jak najdłużej, warto zdecydować się na odpowiedni montaż zlewu. Zlewozmywaki Franke stalowe mogą być zamontowane w trojaki sposób. Zlewy Franke stalowe wbudowywane dobrze sprawdzą się z blatami drewnianymi, które źle znoszą kontakt z wodą. Jeżeli wybierzesz ten wariant, kołnierz zlewu będzie wyżej od blatu i ochroni go przed wilgocią. Kolejna metoda to rozwiązanie dla prawdziwych estetów. Zlewy montowane na równi z blatem tworzą idealną linię, która wygląda perfekcyjnie i schludnie. Z kolei zlewozmywaki podwieszane cechują się montażem od spodu blatu. Zlew obramowany jest nie kołnierzem, ale właśnie blatem, dlatego musi być on niepodatny na działanie wody. Świetnym wyjściem będą tutaj blaty granitowe lub z konglomeratu kwarcowego.

Zlewozmywak stalowy Franke – dobry wybór do każdej kuchni

Zlewy stalowe marki Franke to produkty, których konstrukcja została dokładnie przemyślana pod każdym względem. Ich estetyczne linie tworzą bryły o ponadczasowym designie z nutą nowoczesności. Stal to materiał uniwersalny, który będzie wyglądał znakomicie zarówno we wnętrzach klasycznych, modernistycznych, jak i rustykalnych, retro i boho. To rozwiązanie trwałe, higieniczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Zlewozmywak stalowy Franke to wybór na wiele lat. Jeśli prowadzisz restaurację, taka opcja może być również rewelacyjnym rozwiązaniem. W zlewach stalowych Franke można ponadto zamontować młynek do odpadów. Wyposażone są one w korek automatyczny Flow Pro ze stali szlachetnej. Jego zamykanie i otwieranie przebiega łatwo i sprawnie dzięki okrągłemu pokrętłu z powłoką Sanitized.