Zlewozmywaki Franke granitowe są popularnym rozwiązaniem, które z roku na rok zyskuje coraz szersze grono użytkowników. Zlewy Franke granitowe są ponadczasowe i uniwersalne, ich kształt oraz wykończenie są zgodne z aktualnymi trendami wnętrzarskimi. Dzięki temu mogą być one wkomponowane zarówno w nowoczesne, minimalistyczne czy industrialne wnętrza, jak i te klasyczne, rustykalne czy boho. Sprawdzą się w każdej aranżacji również dlatego, że są dostępne w aż 11 wersjach kolorystycznych. Jeżeli zdecydujesz się na zlewozmywaki Franke z baterią, możesz zyskać zestaw o estetycznym designie.

Franke zlew granitowy odporny na uszkodzenia i zmianę temperatur

Zlew Franke granitowy wykonany jest z nowoczesnych spoiw akrylowych oraz w 80% z granitu naturalnego. Stosując zalecenia producenta względem czyszczenia produktów, można je utrzymać w doskonałym stanie przez dziesiątki lat. Dużym ułatwieniem jest fakt, że zlewy te można łatwo, szybko i sprawnie wyczyścić kilkoma przetarciami wilgotną szmatką i odpowiednim środkiem czyszczącym. Co więcej, zlewy Franke granitowe są odporne na powstawanie przebarwień i plam, które z czasem pojawiają się na innych zlewach. Franke to marka, która słynie z produkcji jednych z najlepszych na świecie zlewozmywaków granitowych. W naszej ofercie dostępne są także zlewozmywaki Franke stalowe, zlewozmywaki Franke Tectonite oraz ceramiczne, które cechują się równie wysoką jakością wykonania, wspaniałą stylistyką i trwałością na lata.

Franke – zlewy granitowe odporne na wszystko

Powiedzenie, że zlewozmywaki Franke granitowe są odporne na wszystko, wcale nie mija się z prawdą. To produkty, które wraz z mijającym czasem nie tracą koloru, co w przypadku zlewów granitowych często się zdarza. Zlewy Franke granitowe są odporne na wypadki i potknięcia, które mają miejsce w kuchni – uderzenia garnkami i naczyniami nie są im straszne. Podczas gotowania masz do czynienia z wysokimi temperaturami, dlatego Franke zlewy granitowe są na nie przygotowane – wytrzymują krótkotrwałe działanie ciepła na poziomie nawet 280°C. Do tego bez problemu radzą sobie z gwałtownymi zmianami temperatur. Co więcej, Franke zlew granitowy ma gładką, delikatną w dotyku i higieniczną powierzchnię, która dodatkowo pokryta jest szkłem fosforanowym z dodatkiem srebra. To technologia Sanitized ograniczająca rozwój bakterii i mikroorganizmów o 99%.

Franke granitowy zlewozmywak w wielu odsłonach

Zlewozmywaki Franke granitowe dostępne w Bridom.pl występują w wielu konfiguracjach. Ich konstrukcja może składać się z jednej, półtora bądź dwóch komór. W zależności od aranżacji kuchni, jej metrażu oraz preferencji użytkownika można zdecydować się na wersję, która doskonale uzupełni wnętrze i sprawi, że będzie ono funkcjonalne i estetyczne. Franke zlewy granitowe można podzielić również ze względu na sposób montażu i tworzywo, z jakiego składają się blaty. Jest to bardzo istotny aspekt, który pomaga zachować szafki w jak najlepszej kondycji przez lata. Zlewozmywaki Franke podwieszane są idealną opcją dla blatów odpowiednio zabezpieczonych przed działaniem wody, czyli granitowych czy z konglomeratu kwarcowego. Montuje się je od spodniej części szafki. Zlewozmywaki Franke wpuszczane charakteryzują się tym, że ich kołnierz wystaje ponad blat. Dzięki temu dobrze sprawują się w towarzystwie blatów nieodpornych na wilgoć, ponieważ chronią je przed puchnięciem i zniszczeniem.

Franke zlew granitowy wysokiej jakości w Bridom.pl

Zlewy granitowe to najlepsze rozwiązanie dla osób, które pragną urządzić kuchnię w stylu nowoczesnym z nutką ponadczasowego designu. Wyprodukowany przez firmę Franke, granitowy zlew, posłuży w każdej kuchni przez długi czas. Jest to możliwe dzięki specjalnej mieszance granitu ze spoiwami akrylowymi, czyli Fragranitu+, która sprawia, że zlewy są niezwykle trwałe i odporne na liczne uszkodzenia mechaniczne. W Bridom.pl stawiamy na jakość i renomowanych producentów, co do których mamy pewność, że zaoferują naszym klientom produkty z najwyższej półki. Franke to marka z tradycjami, która przekłada szwajcarską precyzję w tworzenie niebywale solidnego i pięknego wyposażenia kuchennego.