Zlewozmywak Franke 1,5-komorowy to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie przydatne w kuchniach, w których brakuje miejsca na obszerny zlew dwukomorowy z ociekaczem. Zlew 1,5-komorowy przypomina swoją konstrukcją zlewozmywak Franke jednokomorowy, z tym że składa się on także z małej dodatkowej komory. Dzięki temu jest on praktyczniejszy niż wersja standardowa. Franke to znany i ceniony na całym świecie producent wyposażenia kuchennego, którego produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania z trwałych i często innowacyjnych materiałów. Ze względu na to można mieć pewność, że Franke 1,5-komorowy posłuży przez długi czas.

Franke zlewozmywak 1,5-komorowy – dlaczego jest to praktyczne rozwiązanie?

Zlew Franke 1,5-komorowy może być wykorzystywany na wiele sposobów. Dodatkowa komora przydaje się w trakcie zmywania oraz przygotowywania posiłków. Dzięki niej można przepłukać owoce i warzywa bez używania sitka. Jest to także doskonałe miejsce do rozmrażania produktów żywnościowych. Nie będą one blokować miejsca w głównej komorze, a woda spływająca z roztopionych składników od razu znajdzie się w kanalizacji. Mniejsza komora to przede wszystkim nieoceniona pomoc podczas zmywania. Można w niej umieścić delikatne naczynia, np. filiżanki czy kieliszki. Co więcej, sprawdzi się na co dzień jako miejsce, w którym mogą wysychać akcesoria do zmywania, takie jak gąbki i druciaki.

Zlewozmywak Franke 1,5-komorowy – materiały i wykończenie

Zlewy Franke to funkcjonalne wyposażenie każdej kuchni. Zlewozmywak Franke 1,5 komory jest niezwykle praktyczny także ze względu na wykorzystany materiał. Producent oferuje aż cztery propozycje – Fragranit+, Fraceram, Tectonite oraz stal szlachetną. Franke zlewozmywak 1,5-komorowy wykonany z granitu to bardzo modne rozwiązanie, które cechuje się trwałością na zmienne temperatury, zarysowania, pęknięcia oraz inne uszkodzenia. Kompozyt naturalnego granitu i spoiw akrylowych gwarantuje również długotrwałe zachowanie koloru, ponadczasowy styl oraz pokrycie powłokami antybakteryjną i zapobiegającą powstawaniu zabrudzeń. Kolejna opcja – Franke 1,5-komorowy ceramiczny – cechuje się gładką strukturą, elegancją oraz trwałością. Tectonite to natomiast nowoczesne tworzywo przypominające granit. Jest stworzone z materiałów syntetycznych, które można poddać recyklingowi. Charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne. Nie można także zapomnieć o ponadczasowym i bezpiecznym stylistycznie rozwiązaniu, jakim jest stal szlachetna. Zlewozmywak Franke 1,5-komorowy wykonany z tego materiału to gwarancja odporności na lata.

Zlewozmywak Franke 1,5 komory – dopasowany do każdego blatu

Zlew Franke 1,5-komorowy może być umieszczony na blacie na trzy sposoby. Niezależnie od tego, który model wybierzesz, możesz liczyć na łatwy montaż. Zarówno Franke 1,5-komorowy, jak i zlewozmywaki Franke dwukomorowe można zamontować na równi z blatem, ich powierzchnie tworzą wtedy jedną linię. Jest to rozwiązanie nowoczesne, pasujące do aranżacji modernistycznych i minimalistycznych. Kolejna opcja to zlewozmywak Franke 1,5 komory do podbudowy. Sprawdzi się w przypadku granitowych lub konglomeratowych blatów. Zlew montowany jest od spodu blatu, jego kołnierz nie wychodzi na powierzchnię szafki. Ostatnia możliwość to klasyczny montaż, w którym krawędzi zlewozmywaka opierają się o blat. To dobre wyjście gwarantujące izolację przed wodą, dlatego warto zdecydować się na taką opcję w przypadku blatów drewnianych i z laminatem.

Zlew Franke 1,5-komorowy – szeroki wybór w Bridom.pl

W ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć produktów od tak cenionej marki jak Franke. Oferujemy szeroką gamę produktów, które są zróżnicowane pod względem koloru – od polarnej bieli przez brązy po onyx i grafit. Co więcej, dostępne są zlewy z ociekaczem oraz opcją zamontowania młynka do odpadków czy dozownika na mydło. Franke zlewozmywak 1,5-komorowy to produkt funkcjonalny, estetyczny i trwały. Warto dobrze przemyśleć jego wybór, ponieważ będzie on służyć przez wiele lat. Ponadto w Bridom.pl znajduje się wiele modeli zlewozmywaków z różnych kolekcji Franke. Mimo różnic łączy je wspólna cecha – ponadczasowość w nowoczesnym wydaniu.