Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Rosnąca świadomość ekologiczna sprawia, że coraz większą wagę przykładamy do kwestii odpowiedzialnego składowania odpadów. Pojemniki i sortowniki odpadów Franke umożliwiają wygodną i higieniczną segregację domowych odpadów w Twojej kuchni, każdego dnia. Funkcjonalne kosze, pojemniki i sortowniki przeznaczone do montażu w szafce z wysuwanym frontem nie zaburzają aranżacji wnętrza i mogą być dyskretnie schowane pod kuchennym blatem. Sortowniki odpadów Franke, stworzone przez renomowaną szwajcarską markę, wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją i doskonałą wytrzymałością. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i proste w czyszczeniu. Pozwalają w szybki i wygodny sposób posortować różne rodzaje odpadów.

Pojemniki i sortowniki odpadów Franke

Sortowniki odpadów Franke to zestawy kilku pojemników, połączonych w funkcjonalną całość za pomocą wytrzymałego stelażu. Modele mocowane wewnątrz kuchennej szafki pozwalają bez problemu segregować odpady na bieżąco, podczas wykonywania codziennych prac domowych, takich jak sprzątanie czy gotowanie. Sortowniki są zazwyczaj mocowane pod zlewozmywakiem kuchennym, pozwalając w ten sposób zaoszczędzić cenną przestrzeń przechowywania. Sortowniki na śmieci powinny oferować swobodny dostęp i bezproblemowe opróżnianie pojemników. Szeroka oferta sortowników odpadów Franke, dostępnych w różnych wymiarach i objętościach, pozwoli Ci z łatwością znaleźć produkt, który zapewni Ci największy komfort codziennego użytkowania.

Sortowniki odpadów Franke wykonane z antyseptycznego materiału

Jakościowe sortowniki odpadów Franke z serii EasySort wykonane są z antyseptycznego materiału, redukującego rozwój powstawania bakterii i drobnoustrojów. Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu jest nie tylko ekologiczne, ale i niezwykle trwałe, dzięki czemu zapewnia sortownikom odporność na pęknięcia i odkształcenia. Sortowniki odpadów Franke EasySort wyposażone są w pojemniki umożliwiające wygodną segregację różnego rodzaju odpadów. Są one dedykowane do montażu w szafce kuchennej z wysuwanym frontem. To praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci z łatwością oddzielić odpady bio od makulatury, szkła czy tworzyw sztucznych. Pojemniki wraz z dołączoną do zestawu pokrywą tworzą funkcjonalny system, pozwalający zachować idealny porządek w Twojej kuchni.

Wysokiej klasy sortowniki odpadów Franke powstałe z tworzywa z recyklingu

Trwałe i odporne na uszkodzenia sortowniki odpadów Franke wykonane są z ekologicznego tworzywa, pochodzącego z recyklingu. To nowoczesne rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto na co dzień stara się żyć w zgodzie z naturą i minimalizować ilość produkowanych odpadów. Ergonomiczna konstrukcja kontenerów na odpady sprawia, że z łatwością dostosujesz ich funkcjonalność do swoich własnych potrzeb. Sortowniki odpadów Franke wyposażone są w zestaw od dwóch do nawet pięciu pojemników o zróżnicowanej wielkości. Ich odpowiednio zaprojektowana konstrukcja pozwoli Ci opróżniać poszczególne pojemniki z częstotliwością dostosowaną do czasu wytwarzania domowych odpadów oraz ich rozkładu. Dzięki temu Zachowasz doskonały porządek, a przy tym unikniesz przykrego zapachu w swojej kuchni.

Funkcjonalne sortowniki odpadów Franke ułatwiające segregację śmieci

Ekologiczny styl życia jest nie tylko modny, ale i społecznie odpowiedzialny. Rozsądne gospodarowanie domowymi odpadami i sortowanie śmieci przeznaczonych do recyklingu, staje się dużo prostsze, jeśli dysponujesz odpowiednimi narzędziami. Nowoczesne sortowniki odpadów Franke pozwolą Ci w komfortowy sposób segregować odpady każdego dnia. Mocowane wewnątrz kuchennych szuflad pojemniki to higieniczne rozwiązanie ułatwiające utrzymanie czystości. Zestawy sortowników z pojemnikami do składowania różnych rodzajów odpadów to praktyczne rozwiązanie, które umożliwią Ci dbanie o dobro planety bez wysiłku.