Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Młynki do odpadów Franke prezentowane w bridom.pl to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną mieć w swojej kuchni nienaganny porządek. Innowacyjna technologia tych urządzeń pozwoli Ci bowiem zadbać nie tylko o estetycznie prezentującą się kuchnię, ale również o swój budżet domowy oraz środowisko. Czołowy producent rozdrabniaczy kuchennych stworzył je z najwyższej jakości materiałów gwarantujących satysfakcję z użytkowania, a także długowieczność sprzętu. Dlatego, jeśli szukasz ekonomicznego sposobu na pozbycie się w swoim domu nadmiaru bioodpadów, koniecznie sprawdź naszą ofertę i zainwestuj w młynek do odpadów. Zapewniamy, że nie pożałujesz tej decyzji! Dołącz do grona świadomych Klientów dbających o rodzinę i naszą planetę.

Młynki do odpadów Franke – na czym polega ich działanie?

Młynki do odpadów Franke są zamiennie nazywane rozdrabniaczami kuchennymi. Mielą one resztki żywności trafiające do zlewozmywaka podczas zmywania naczyń tudzież w trakcie płukania ich przed włożeniem do zmywarki. Niesie to za sobą wiele korzyści. Po pierwsze nie musisz obawiać się, że rury odpływowe ulegną zapchaniu na skutek dostania się do nich zbyt dużych kawałków odpadów spożywczych. Po drugie ograniczysz tym sposobem ilość śmieci, generowanych przez wszystkich domowników. Nasza planeta z pewnością odczuje ten fakt, a Ty będziesz mieć świadomość, że funkcjonujesz w duchu proekologicznych wartości. Ostatnim argumentem jest zawsze świeża, zadbana i pięknie pachnąca kuchnia. Zostając przy temacie zapachów - młynki do odpadów Franke wyeliminują wszelkie przykre zapachy płynące dość często z rur odpływowych.

Czy młynki do odpadów Franke można zamontować do każdego zlewu?

Młynki do odpadów Franke zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pasowały do znacznej większości zlewów. Zamontujesz je do niemal wszystkich zlewozmywaków kuchennych - granitowych, ceramicznych, stalowych. Jedyną przeszkodą w instalacji młynka może być zbyt wąski lub zbyt gruby odpływ oraz niewłaściwa grubość dna zlewozmywaka. Dlatego, zanim zdecydujesz się na zakup rozdrabniacza, zmierz dokładnie wymienione wyżej elementy, aby mieć pewność, że urządzenie będzie idealnie pasowało do konkretnego modelu zlewu. Unikniesz tym sposobem frustracji, zamieszania związanego ze zwrotem produkty czy też nieszczelności łączeń zlewozmywaka z młynkiem. Jeżeli natomiast przeprowadzasz generalny remont swojej kuchni i nie posiadasz jeszcze zlewu skorzystaj z oferty Bridom, w której oprócz zlewozmywaków marki Franke znajdziesz także baterie zlewozmywakowe od tego samego producenta.

Młynki do odpadów Franke – najwyższa jakość, która zapewni Ci wieloletnią satysfakcję

Nie od dziś wiadomo, że firma Franke tworzy akcesoria do wyposażenia kuchennego cieszące się wśród konsumentów niezwykłą popularnością. Oczywiście jest ona podyktowana najwyższą jakością tych produktów.

Młynki do odpadów Franke wyróżniają się specjalnie opracowaną budową, która zapewnia wydajną pracę rozdrabniaczy, a przy tym skuteczne mielenie produktów spożywczych. Silnik z magnesami trwałymi zużywa znacznie mniej energii i pracuje dużo szybciej niż silnik indukcyjny. Najważniejsze części młynka, czyli komora wraz z tarczą mielącą zostały wykonane ze stali szlachetnej. Dzięki temu wykazują wysoką odporność na korozję, a ponadto są nad wyraz wytrzymałe. Trójśrubowy system instalacyjny umożliwia szybką i co najważniejsze bezproblemową instalację urządzenia do zlewozmywaka.

Zatem kupując rozdrabniacz kuchenny pochodzący z naszej oferty, zyskasz technologicznego przyjaciela domu godnego Twojego zaufania.