Projektowanie łazienek

Wyobraźmy sobie wymarzoną łazienkę, w której poranki są radosne pełne słońca i uśmiechu, a wieczory wyciszające i relaksujące. Pełna harmonia, odpowiednio dobrane kolory i oświetlenie wraz z idealnie zagospodarowaną przestrzenią. Zebrane siły na kolejny nowy dzień powodują, że zawsze jest on wyjątkowy i dostarcza domownikom wielu ciekawych wrażeń.

Zaprojektowanie łazienki marzeń -  nie jest  łatwym zadaniem, ale jako specjaliści w tej dziedzinie podejmujemy to wyzwanie. Zaczynamy od fundamentu, którym jest stworzenie ładnego a zarazem funkcjonalnego wnętrza.
Nasz zespół pełen kreatywnych pomysłów pomoże Państwu urządzić łazienkę i tak zaaranżować przestrzeń, by cieszyła się swą użytecznością i wprawiała w zachwyt przez długie długie lata.

Warunkiem wykonania darmowej wizualizacji łazienki jest kompleksowy zakup płytek i armatury sanitarnej do zaprojektowanej łazienki. Zastanawiają się Państwo, jak w Bridom.pl zrealizujemy projekt?
Poniżej 5 punktów do wymarzonego efektu.
1. Pobieramy zaliczkę na projekt w wysokości 200zł (w cenie 2 projekty). Po finalnej akceptacji projektu  i złożeniu zamówienia na całą łazienkę zaliczka za projekt zostanie zaliczona na poczet łazienki , zatem projekt będzie Gratis!
2.  Pierwszym krokiem jest wybór przez Państwa kolekcji płytek ceramicznych
3.  Na podstawie otrzymanych od Państwa dokładnych wymiarów pomieszczenia, rozmieszczenia okien, drzwi oraz sugestii dotyczących możliwości rozmieszczenia wszystkich elementów wyposażenia przystępujemy do realizacji projektu wstępnego.
4. Na każdym etapie trwania prac dokonujemy poprawek projektu, aż do momentu, w którym będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.
5. Otrzymują Państwo zestawienie obejmujące ilość płytek ceramicznych niezbędnych do wykończenia pomieszczania, ich cenę oraz wydruki wizualizacji, które pozwolą nam lub Państwa ekipie wykonać łazienkę zgodnie z zaakceptowanym przez Państwo projektem.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi pracownicy służą Państwu profesjonalną pomocą w doborze płytek i innych elementów wyposażenia łazienki.

Zapraszamy do współpracy!