Pompy ciepła Defro

System grzewczy, który jest ekologiczny, prosty w montażu, a także łatwy w obsłudze? Wszystkie te kryteria spełniają dostępne w naszym sklepie internetowym pompy ciepła Defro. Niskie koszty eksploatacji, bezpieczeństwo użytkowania i możliwość ustawienia urządzenia w dowolnym pomieszczeniu – to kolejne punkty na długiej liście korzyści płynących z zainstalowania pompy ciepła Defro. Opinie o tym produkcie są zasłużenie pozytywne – również dlatego, że żywotność tego typu systemów szacuje się nawet na 30 lat! Jeśli chcesz poznać pozostałe zalety tych urządzeń, przeczytaj nasz tekst.

Pompy ciepła Defro – do czego służą?

Pompa ciepła to system grzewczy, który – w odróżnieniu od innych tego typu urządzeń – nie wytwarza energii, a ponadto do jego pracy nie jest potrzebny proces spalania paliw. To sprawia, że używanie takiego systemu nie wiąże się z powstawaniem spalin, kurzu czy popiołu. Urządzenia te w 75% bazują na energii pochodzącej z zasobów naturalnych – wód, gruntów, powietrza; a w 25% z energii elektrycznej.

Na jakiej zasadzie działa tego rodzaju urządzenie? Pobiera ono energię cieplną z zewnątrz, a następnie dostarcza ją układem chłodniczym do instalacji grzewczej. Co ważne – jak już wspominaliśmy – pompa nie produkuje ciepła, tylko transportuje je do wnętrza domu czy innego budynku, w którym jest zainstalowana. Pompa ciepła Defro Monoblok, którą znajdziesz w tym dziale naszej oferty, to urządzenie najnowszej generacji typu powietrze-woda. Co bardzo ważne, zostało ono zaprojektowane z myślą o warunkach klimatycznych panujących w Polsce – dzięki temu efektywność jego pracy jest bardzo wysoka.

Produkty Defro – pompy ciepła i ich najważniejsze zalety

  • Prosta obsługa.

Funkcjonalny sterownik oraz możliwość zarządzania pracą urządzenia z poziomu aplikacji telefonicznej, a także przez stronę internetową sprawiają, że użytkowanie pompy ciepła Defro jest maksymalnie wygodne.

  • Wysoka wydajność.

Nowoczesna pompa ciepła Defro – opinie o tym urządzeniu są dobre także dlatego, że ma ono wysokie współczynniki wydajności. Mało tego; doskonale radzi sobie także w niskich temperaturach – może pracować nawet przy -25°C!

  • Funkcjonalność.

Chłodzenie, wytwarzanie c.w.u., ogrzewanie – różnorodne tryby pracy pompy ciepła Defro sprawiają, że urządzenie to jest bardzo uniwersalne. To nie wszystko: może ono być samodzielnym źródłem ciepła, jak również współpracować z piecem gazowym, olejowym czy ogrzewaniem podłogowym.

  • Bezpieczne użytkowanie.

Pompa ciepła Defro 12 kW – jak też modele o innej mocy grzewczej – nie stwarza ryzyka wybuchu. W systemie tym nie odbywa się proces spalania, a co za tym idzie, nie są produkowane szkodliwe dla zdrowia człowieka związki chemiczne.

  • Rozwiązanie przyjazne środowisku.

Używając pompy cieplnej, wybierasz ekologiczne, bo zeroemisyjne urządzenie grzewcze. Co równie ważne dla środowiska – systemy te są trwałe, a jeśli będziesz stosował się do zaleceń producenta dotyczących ich eksploatacji, mogą służyć Ci nawet przez kilkadziesiąt lat!

Dlaczego warto kupić pompy ciepła Defro w sklepie internetowym Bridom.pl?

  • Profesjonalne doradztwo.

Pompa ciepła Defro 8 kW czy urządzenie o mocy grzewczej 12 kW? Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zakupy tego rodzaju systemu, zastanawiasz się, jaki produkt będzie najbardziej odpowiedni do Twojego gospodarstwa domowego, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać najlepsze urządzenie grzewcze z oferty sklepu internetowego Bridom.pl.

  • Kompleksowe informacje o produkcie.

Pompa ciepła Defro – cena produktu, czas oczekiwania na dostawę, formy płatności: wszystkie te informacje sprawdzisz na naszej stronie internetowej.

  • Wygodna płatność.

Za zakupy zapłać tak, jak jest Ci najwygodniej! Przelew tradycyjny lub online, płatność za pobraniem lub przy odbiorze – to tylko kilka metod, na które możesz się zdecydować.

  • Kompleksowe wyposażenie.

W tej kategorii produktów proponujemy Ci zestawy zawierające zarówno jednostkę zewnętrzną, jak i wewnętrzną pompy ciepła. W komplecie znajduje się również hydromoduł z zaworem przełączającym c.w.u. i c.o., pompa obiegowa, moduł sterujący oraz grzałka elektryczna o mocy 6 kW.

Pompy ciepła Defro cena, specyfikacja, oraz instrukcja obsługi – sprawdź wszystkie informacje dotyczące tych artykułów, a jeśli masz pytania dotyczące oferty, zadzwoń pod numer 84 534 80 80 lub wyślij maila na adres sklep@bridom.pl.