Pojemnościowe elektryczne podgrzewacze wody Atlantic

Podgrzewacz wody to niezbędny element układu C.W.U. Dostęp do ciepłej wody w każdym momencie warunkuje komfort użytkowania budynku. Istotne jest więc, aby instalacja działała wydajnie i bezproblemowo. Ogrzewanie wody odbywa się przy pomocy podgrzewaczy pojemnościowych lub przepływowych o zasilaniu elektrycznym, lub gazowym. Pojemnościowe elektryczne podgrzewacze wody to praktyczne rozwiązanie w przypadku, gdy z ciepłej wody użytkowej korzysta kilka osób. Dzięki niemu możliwe będzie pobieranie ciepłej wody w kilku punktach jednocześnie.

Aby instalacja działała poprawnie i nie generowała znacznych strat energii, warto postawić na sprawdzony sprzęt od renomowanych producentów. Jednym z nich jest Atlantic Groupe — francuska firma specjalizująca się w elektrycznych systemach grzewczych. W naszej ofercie posiadamy urządzenia grzewcze Atlantic takie jak pompy ciepła, grzejniki czy ogrzewacze wody. Atlantic pojemnościowy ogrzewacz wody to urządzenie, które sprawdzi się zarówno w przypadku niewielkich mieszkań, jak i domów jednorodzinnych.

Atlantic pojemnościowy ogrzewacz wody — wydajny i komfortowy w użytkowaniu

Dlaczego warto zdecydować się na Atlantic pojemnościowy ogrzewacz wody? Ogrzewacze Atlantic to urządzenia wysokiej jakości, które w sposób optymalny zużywają energię. W naszym sklepie znajdziesz urządzenia o różnych wielkościach i kształtach, a także o odmiennych sposobach montażu — wiszące pionowe i poziome oraz stojące. Dzięki temu decydując się na Atlantic pojemnościowy ogrzewacz wody, dopasujesz go niemal do każdego miejsca, niezależnie czy na ten cel przeznaczona będzie przestrzenna kotłownia, czy niewielka łazienka. Pojemność bojlera zawsze powinna być dopasowana do zapotrzebowania na wodę użytkową.

Atlantic pojemnościowe ogrzewacze wody wyróżnia wysoka jakość wykonania, łatwość obsługi i konserwacji, a także komfort użytkowania. Część modeli posiada dodatkowe funkcje takie jak możliwość sterowania przez WiFi dzięki aplikacji Cozytouch, tryb dostosowania pracy do nawyków użytkowników czy funkcja BOOST przyspieszająca ogrzewanie wody. Dostępne są także energooszczędne modele z pompą ciepła, które są w stanie zmniejszyć zużycie energii nawet o 80% w porównaniu do tradycyjnych podgrzewaczy.