Elektryczne pojemnościowe podgrzewacze wody Ariston

Sprawne działanie instalacji wodnej w dużej mierze wpływa na komfort użytkowania budynku. Aby instalacja działała wydajnie i bezproblemowo, warto zadbać o wysoką jakość komponentów układu. Jednym z niezbędnych elementów jest podgrzewacz wody, który zapewnia dostęp do ciepłej wody o temperaturze określonej przez użytkownika. Pojemnościowe podgrzewacze wody Ariston to urządzenia, które magazynują ciepłą wodę w zintegrowanym zbiorniku. Istnieją różne warianty podgrzewaczy różniące się jego wielkością. Jeśli stoisz przed wyborem bojlera elektrycznego, doskonałym wyborem będzie pojemnościowy podgrzewacz wody Ariston, który zapewni komfort i pozwoli na oszczędność energii.

Firma Ariston to włoski producent urządzeń grzewczych, które są znane i cenione na całym świecie. Jako jeden ze światowych liderów Ariston Group stawia na nowoczesne technologie, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Posiadamy w naszej ofercie duży wybór urządzeń grzewczych tego producenta, w tym pompy ciepła, kotły C.O. oraz podgrzewacze wody. Dopasuj własny Ariston pojemnościowy podgrzewacz wody!

Ariston pojemnościowy podgrzewacz wody — czym jest i jak działa?

Pojemnościowy podgrzewacz wody Ariston to nowoczesne urządzenie do podgrzewania wody. Jest to zbiornik, w którym magazynowana jest podgrzana do określonej temperatury woda. Jej wystudzeniu zapobiega termostat oraz odpowiednia izolacja cieplna. Pojemnościowe podgrzewacze wody Ariston występują w różnych pojemnościach oraz kształtach — pionowe i poziome, w kształcie walca bądź prostopadłościanu — dzięki czemu możliwe jest dobranie odpowiedniego urządzenia do każdego domu i mieszkania.

Pojemnościowe podgrzewacze wody Ariston w ofercie Bridom

W ofercie naszego sklepu znajdują się różne warianty podgrzewaczy elektrycznych Ariston — od niewielkich podumywalkowych podgrzewaczy, np. Andris Lux Eco, przez większe podgrzewacze o różnych pojemnościach takie jak seria Velis czy Lydos, po elektryczne podgrzewacze hybrydowe Lydos Hybrid wykorzystujące mechanizm pompy ciepła. Elektryczne pojemnościowe podgrzewacze Ariston cechuje wysoka jakość wykonania, wydajność oraz nowoczesny design. Bardziej zaawansowane modele pojemnościowych podgrzewaczy wody Ariston posiadają dodatkowe funkcje, które zwiększają komfort i wydajność oraz ograniczają zużycie energii. Należą do nich:

  • funkcja Eco Evo, która zapewnia automatyczne programowanie urządzenia na podstawie Twoich potrzeb i przyzwyczajeń,
  • aplikacja Aqua Ariston Net do sterowania podgrzewaczem z poziomu smartfona — można zaprogramować funkcję włączania i wyłączania oraz regulacji temperatury, a także ustawić, kiedy dokładnie woda ma zostać podgrzana — taka optymalizacja zmniejsza zużycie energii,
  • funkcja Water plus utrzymuje zimną wodę na dnie zbiornika, redukując w ten sposób mieszanie się nagrzanej wody z wodą wejściową, co ogranicza straty energii.