Wymienniki wody poziome Galmet

Szukasz wydajnego wymiennika wody? Już nie musisz! Sprawdź oferowane w tym dziale naszego sklepu internetowego zasobniki ciepłej wody marki Galmet. Firma ta specjalizuje się w produkcji zaawansowanych systemów grzewczych, korzysta z pierwszej klasy komponentów i stosuje nowoczesne metody produkcji. To wszystko sprawia, że ich zasobniki ciepłej wody są urządzeniami bezkonkurencyjnymi w swojej kategorii.

Zasobniki ciepłej wody Galmet – czym są? Do czego służą?

Poziomy zasobnik c.w.u. – określany również jako wymiennik – to urządzenie służące do przechowywania oraz podgrzewania wody użytkowej. Jak sama nazwa wskazuje, montowane jest poziomo. Może być zasilane kotłem c.o., bądź grzałką elektryczną. Dzięki grubej warstwie pianki długo utrzymuje pożądaną temperaturę wody, a przed korozją skutecznie chroni je ceramiczna emalia oraz wymieniana co jakiś czas anoda magnezowa. W naszym sklepie internetowym kupisz poziome zasobniki wody Galmet w kilku wersjach do wyboru. Możesz zdecydować się na wymiennik o pojemności: 80, 100, 120 lub 140 l.

Poziomy zasobnik c.w.u. i jego najważniejsze zalety

  • Wygodny montaż.

Zasobnik c.w.u. poziomy marki Galmet wyposażony jest w górne i dolne przyłącza, które znacznie ułatwiają jego instalację. Co równie ważne, dzięki temu, że wymiennik znajduje się w dennicy, może być zainstalowany w dowolnym momencie.

  • Wysoka wydajność.

Za sprawą systemu izolacji z pianki poliuretanowej temperatura wody w instalacji utrzymuje się przez długi czas, a to przekłada się na oszczędność energii.

  • Uniwersalność.

Zasobnik c.w.u. poziomy może współpracować z dowolnym piecem c.o., a nawet grzałką elektryczną. Z kolei decydując się na komplet GE zawierający grzałkę i sterownik, możesz korzystać z ciepłej wody użytkowej bez pracy kotła!

  • Długa gwarancja.

W tym dziale naszego sklepu internetowego kupisz zasobniki ciepłej wody, które objęte są nawet 72-miesięcznym okres gwarancji! Więcej informacji na ten temat znajdziesz w karcie gwarancyjnej danego produktu.