Wymienniki wody pionowe Atlantic

Dostępność do ciepłej wody w dowolnym momencie jest możliwa dzięki wydajnej instalacji C.W.U. Podczas budowy lub remontu czeka nas podjęcie wielu ważnych decyzji. Jedną z nich jest instalacja wody użytkowej. Od niej w znacznej mierze zależy komfort użytkowania budynku w przyszłości. Jej jakość i wydajność wpłynie na wysokość rachunków w przyszłości.

Niezbędnym elementem każdej instalacji wodnej jest zasobnik C.W.U. Zachęcamy do zapoznania się ofertą urządzeń grzewczych Atlantic, jednego z liderów na europejskim rynku grzewczym. Zasobniki ciepłej wody użytkowej Atlantic to urządzenia, które zapewnią wydajne i bezproblemowe użytkowanie przez długi czas.

Zasobniki ciepłej wody użytkowej — czym są i jak działają?

Zasobniki ciepłej wody użytkowej to stalowe zbiorniki magazynujące wodę. Zaopatrzone są w wężownicę lub płaszcz wodny oraz opcjonalnie w grzałkę, dzięki czemu mogą ogrzewać wodę przez cały rok. Podłączenie wężownicy do kotła C.O. pozwala na ogrzewanie wody do pożądanej temperatury. Zasobniki ciepłej wody użytkowej są odpowiednio zaizolowane, aby maksymalnie ograniczyć straty ciepła.

Atlantic zasobniki w ofercie Bridom

W ofercie naszego sklepu znajdują się elementy systemów grzewczych znanych i cenionych producentów, w tym zasobniki ciepłej wody użytkowej Atlantic. Pionowe wymienniki ciepła Atlantic stanowią centrum układu C.W.U., zapewniając stały dostęp do ciepłej wody — są kompatybilne z kotłami C.O., pompami ciepła oraz instalacjami solarnymi. Istnieje możliwość zamontowania w nich dodatkowej grzałki, wówczas poza sezonem grzewczym mogą pełnić funkcję samodzielnego podgrzewacza wody. Atlantic zasobniki pionowe z wbudowaną wężownicą lub płaszczem wodnym dostępne są w różnych pojemnościach — od 80 do 300 L. Atlantic zasobniki to solidne wykonanie, dobra izolacja, zabezpieczenia przed korozją i łatwość konserwacji. Należy pamiętać, że dobrze dobrany zasobnik będzie bezproblemowo służył przez wiele lat oraz ograniczy zużycie energii. Nasi doświadczeni doradcy służą pomocą w wyborze odpowiedniego urządzenia.