Podgrzewacze wody Bosch

W obecnych czasach nikt nie wyobraża sobie braku ciepłej wody w kranie. Dostęp do niej warunkuje użyteczność budynku. Aby układ ciepłej wody użytkowej działał sprawnie, konieczne jest prawidłowe jego zaplanowanie oraz wybór odpowiednich urządzeń grzewczych. Za temperaturę wody użytkowej odpowiadają podgrzewacze wody. Na rynku dostępne są różne rodzaje tych urządzeń różniące się zasadą działania oraz parametrami, a także obecnością dodatkowych funkcji wpływających na komfort użytkowania.

Jeśli chcemy, aby nasz system C.W.U. działał sprawnie, należy dobrać odpowiedni podgrzewacz — powinien zaspokajać zapotrzebowanie na wodę wszystkich domowników oraz być kompatybilny z istniejącą instalacją. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą podgrzewaczy wody Bosch — niemieckiego producenta będącego jednym ze światowych liderów na rynku grzewczym.

Bosch — podgrzewacze wody przepływowe i pojemnościowe

W naszej ofercie znajdują się przepływowe i pojemnościowe ogrzewcze wody Bosch zasilane gazem lub energią elektryczną. Jakie są między nimi różnice? Oba typy mają to samo zadanie, ale różnią się sposobem ogrzewania wody. Przepływowe podgrzewacze wody Bosch ogrzewają wodę na bieżąco, po odkręceniu kranu. Urządzenia te nie wymagają dodatkowych zbiorników na wodę. Bosch podgrzewacze wody pojemnościowe magazynują wodę w zintegrowanym zbiorniku. Wybierając podgrzewacz wody, istotne jest, aby był on dobrze dopasowany do potrzeb. Pozwoli to uniknąć strat energii.

Podgrzewacze wody Bosch w ofercie Bridom

Ogrzewacz wody to niezbędny element instalacji C.W.U. Dzięki nim mamy dostęp do ciepłej wody w każdym momencie. W naszej ofercie znajdują się różne modele przepływowych i pojemnościowych podgrzewaczy wody Bosch. Urządzenia te cechuje wydajność i wysoka jakość wykonania. Część modeli wyposażona jest w dodatkowe funkcje zwiększające komfort użytkowania, takie jak możliwość sterowania przez WiFi z poziomu smartfona lub tabletu dzięki aplikacji Bosch HomeCom Easy, tryb Eco, możliwość śledzenia zużycia wody i energii, możliwość współpracy z instalacją solarną czy gwarancja ochrony przed zalaniem AquaStop przez cały okres eksploatacji urządzenia.