Podgrzewacze wody Atlantic

Ciepła woda w kranie to w dzisiejszych czasach podstawowy element użyteczności budynku. Współcześnie układy C.W.U. zapewniają nieograniczoną ilość ciepłej wody w każdym momencie. Wyzwaniem wobec producentów urządzeń grzewczych jest osiągnięcie jak najwyższego komfortu użytkownika, wysokiej energooszczędności oraz minimalizacji wpływu na środowisko.

Urządzeniem, które odpowiada za ciepłą wodę w kranie, jest podgrzewacz wody. Należy pamiętać, że wybierając komponenty układu grzewczego, warto decydować się na urządzenia od sprawdzonych producentów. Zapewnią one wydajne i bezproblemowe działanie. Wśród urządzeń wysokiej klasy godnych polecenia znajdują się podgrzewacze Atlantic. Firma Atlantic to francuskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji elektrycznych urządzeń grzewczych. Produkty Atlantic cechuje wysoka jakość, świetna wydajność i oryginalne wzornictwo. Poznaj naszą ofertę urządzeń podgrzewających C.W.U. tego producenta i znajdź swój Atlantic podgrzewacz.

Atlantic podgrzewacze — zalety i korzyści

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór podgrzewaczy Atlantic o różnych kształtach, rozmiarach i wielu przydatnych funkcjach. Atlantic podgrzewacz to urządzenie niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Nie będzie też problemu z dopasowaniem jego rozmiaru i kształtu — w ofercie dostępne są Atlantic podgrzewcze wiszące i stojące, pionowe i poziome, a także o korpusie w kształcie walca i prostopadłościanu. Bez problemu znajdziesz więc podgrzewacz zarówno do sporej kotłowni, jak i do niewielkiej łazienki czy kuchni.

Atlantic podgrzewacze to urządzenia warte uwagi, ze względu na wysoką wydajność, długą żywotność i duży komfort użytkowania. Każdy podgrzewacz Atlantic jest prosty w obsłudze dzięki zastosowaniu pokrętła lub cyfrowego panelu sterowania. Dodatkowo część bardziej zaawansowanych modeli umożliwia kontrolę ustawień przez WiFi z poziomu smartfona, tabletu lub komputera. Niektóre podgrzewacze Atlantic posiadają też inne dodatkowe funkcje takie jak funkcja Eco +, dzięki której podgrzewacz dostosowuje swoją pracę do Twoich przyzwyczajeń, tryb NIEOBECNOŚĆ, który pozwala oszczędzać energię w przypadku Twojej nieobecności, czy tryb BOOST, dzięki któremu szybciej nagrzejesz wodę. Atlantic podgrzewacze to realne oszczędności. Decydując się na model termodynamiczny lub z pompą ciepła można zaoszczędzić aż do 80% energii w porównaniu do tradycyjnego podgrzewacza elektrycznego. Skorzystaj z naszej oferty podgrzewaczy Atlantic, a nasi doświadczeni doradcy pomogą wybrać Ci najlepiej dopasowane urządzenie.