Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Pisuary Koło

Chociaż wielu osobom pisuar kojarzy się głównie z toaletą publiczną, ten element wyposażenia coraz częściej można spotkać również w domowych łazienkach. Aby jednak w należyty sposób spełnił swoje zadanie niezależnie od miejsca montażu, powinien być wybrany we właściwy sposób.

Pisuar Koło to dobre rozwiązanie zarówno do prywatnej łazienki domowej, jak i toalety publicznej. Produkty tej firmy swoją renomę zawdzięczają wysokiej jakości materiałom używanym podczas produkcji, a także eleganckiemu designowi oferowanych elementów wyposażenia łazienek. Dostępne w naszym sklepie pisuary Koło sprawdzą się więc w wielu aranżacjach.

Klienci mogą zdecydować się na pisuary spłukiwane ręcznie albo automatycznie – w tym drugim przypadku spłuczka uruchamia się pod wpływem działania fotokomórki. Każde z tych rozwiązań ma swoje dobre i złe strony. Spłukiwanie ręczne zapobiega niepotrzebnemu uruchomieniu spłuczki, zaś automatyczne jest znacznie wygodniejsze w użytkowaniu, trzeba tylko wybrać model z fotokomórką dobrej jakości pozwalającą uniknąć niepotrzebnych wzbudzeń spłuczki.

W naszym sklepie dostępne są również całe zestawy zawierające wszystkie elementy niezbędne do zamontowania pisuaru i jego prawidłowego funkcjonowania. W ofercie firmy Koło znaleźć można ponadto zasilacze do pisuarów ze spłuczką automatyczną, które mogą obsługiwać nawet pięć muszli. Takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale w toaletach publicznych. Polecamy również oleje neutralizujące przykry zapach, które zapewnią świeżość w każdej łazience wyposażonej w pisuar.