Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Parawan nawannowy Sanplast

Łazienka to bardzo często jedno z najmniejszych pomieszczeń w całym domu, dlatego ważne jest jej odpowiednie zaaranżowane. Zaprojektowana we właściwy sposób nie tylko spełni swoją funkcję, ale też zachwyci wszystkich gości.

Podczas projektowania wystroju łazienki, zwłaszcza tej niedużej, poważnym problemem bywa dokonanie wyboru pomiędzy wanną, a natryskiem. Osoby, które nie chcą rezygnować ani z relaksujących kąpieli, ani z szybkiego i odświeżającego prysznica mogą zdecydować się na inne rozwiązanie – parawan nawannowy Sanplast. Po złożeniu pozwala on korzystać z wanny w tradycyjny sposób, a w razie potrzeby bardzo szybko zmienia ją w kabinę prysznicową. Dzięki temu każda łazienka stanie się jeszcze bardziej funkcjonalna.

Dostępne w naszym sklepie parawany nawannowe Sanplast to połączenie wysokiej jakości materiałów i atrakcyjnego designu. Klienci mogą wybrać model o przeźroczystych albo matowych ścianach. Wśród propozycji firmy Sanplast znajdują się parawany wykonane z trwałego polistyrenu, a także z bezpiecznego w użytkowaniu szkła hartowanego. Solidne zawiasy oraz specjalne uszczelki sprawiają, że tego typu produkty są niezwykle praktyczne i można dostosować je do klasycznych wanien prostokątnych, a także modeli o asymetrycznym kształcie.

Duży wybór parawanów nawannowych w wielu rozmiarach to gwarancja, że każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego do swojej łazienki. Dostępne produkty doskonale wpisują się w styl nowoczesnych wnętrz, ale będą też odpowiednie w pomieszczeniach urządzonych klasycznie.