Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Parawan nawannowy Aquaform

W wielu łazienkach brakuje miejsca na montaż wanny oraz kabiny prysznicowej, w związku z czym ich właściciele muszą dokonać wyboru pomiędzy tymi dwoma elementami wyposażenia. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zamontowanie wanny wraz z odpowiednio dobranym do niej parawanem. W ten sprytny sposób użytkownicy łazienki mogą cieszyć się relaksująca kąpielą, a w razie potrzeby szybko zamienią wannę w kabinę prysznicową.

Parawany nawannowe Aquaform to produkty charakteryzujące się wysoką jakością oraz estetyką wykonania. Firma może zaproponować modele wykonane ze szkła przeźroczystego lub matowego, co pozwala dobrać idealne rozwiązanie do każdej łazienki – zarówno przestronnej, jak i o niewielkiej powierzchni. Tego typu parawany są bezpieczne i trwałe, a specjalne uszczelki i solidne zawiasy gwarantują wygodę użytkowania.

Jednoczęściowy parawan nawannowy Aquaform doskonale sprawdzi się w małych łazienkach i przy niedużych wannach. Model z przeźroczystego szkła nie będzie optycznie pomniejszał wnętrza, a prosta i elegancka forma sprawdzi się w aranżacjach klasycznych i nowoczesnych. W naszym sklepie znajdują się również dwu i trzy panelowe parawany nawannowe tej firmy, które po złożeniu pozwalają korzystać z wanny w tradycyjny sposób i nie zajmują wiele miejsca.

Parawany nawannowe Aquaform można montować zarówno po prawej, jak i lewej stronie wanny, co zapewnia dostosowanie ich do każdej łazienki. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni rozmiar i model, który dobrze będzie komponować się z wystrojem pomieszczenia. Zapraszamy!