Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Ogrzewacze wody Elektromet

Ogrzewacze wody to ważne urządzenia w instalacji wodociągowej, bez których praktycznie nie można byłoby sobie wyobrazić normalnego funkcjonowania w domu czy firmie. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości ogrzewacze wody Elektromet, które zapewniają efektywne i bezpieczne przygotowywanie wody do pożądanej temperatury.

Ogrzewacze wody Elektromet można podzielić na grupy urządzeń polecane w zależności od ilości zużywania wody. Jeżeli potrzebujemy niewielkiej ilości ciepłej wody, możemy wybrać małe i lekkie ogrzewacze przepływowe, które ogrzewają wodę w sposób ciągły, zaraz po odkręceniu kranu. W ofercie także ogrzewacze wody Elektromet z serii Lider, czyli jednopunktowe ogrzewacze wody wyposażone w baterię bezciśnieniową z wylewką lub z kompletem prysznicowym. Takie rozwiązanie pozwala na oszczędność energii i idealnie sprawdzi się na przykład w domkach letniskowych. Z kolei w domach jednorodzinnych, gdzie występuje duże zużycie ciepłej wody, sprawdzą się większe ogrzewacze pojemnościowe z serii Mister, które służą do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody w dużej ilości.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym i technologicznym ogrzewacze wody Elektromet są ekonomiczne, trwałe i bezpieczne w eksploatacji. Wyróżniają się także łatwością w instalacji i obsłudze. Można je zainstalować w każdym pomieszczeniu, do którego doprowadzona jest sieć wodociągowa i instalacja elektryczna, z wyjątkiem pomieszczeń zagrożonych wybuchem i narażonych na oddziaływanie ujemnych temperatur.