Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Ogrzewacze wody Biawar

Niezmiennie od wielu lat, marka Biawar zapewnia szeroką gamę elektrycznych podgrzewaczy, stale wprowadzając nowe modele wzbogacane o innowacyjne rozwiązania. Codzienność pokazuje jak ważne są aspekty ekonomiczne i ekologiczne, dlatego firma Biawar dba o jakość i funkcjonalność podgrzewaczy, które gwarantują bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat i niskokosztową eksploatację. Ogrzewacze wody Biawar wyróżnia także najwyższa jakość materiałów i precyzja wykonania.

Podstawą zapewnienie komfortu ciepłej wody użytkowej w domu, biurze czy obiekcie użyteczności publicznej jest właściwy dobór podgrzewacza. Elektryczne ogrzewacze wody Biawar to duży wybór modeli, które można dopasować w zależności od zapotrzebowania, ilości punktów poboru i wymogów technicznych instalacji. Przy wyborze podgrzewacza należy zatem wziąć pod uwagę czynniki takie jak zużycie wody, dostępność prądu trójfazowego, odległość między punktami poboru wody i ciśnienie wody w sieci wodociągowej. Firma Biawar oferuje urządzenia odpowiadające zapotrzebowaniom w pomieszczeniu socjalnym, domu rodzinnym, domku letniskowym itd.

W ofercie znajdują się elektryczne podgrzewacze wody zbiornikowe, ciśnieniowe. Urządzenia z tej kategorii zapewniają stały dopływ dużej ilości wody do każdego punktu poboru w określonym zakresie temperatur. Kolejną kategorią produktów marki Biawar są podgrzewacze zbiornikowe bezciśnieniowe, montowane nad lub pod umywalką. To optymalne rozwiązanie przeznaczone do systemów jednopunktowych, czyli centralnego zaopatrywania w ciepłą wodę użytkową. W obu typach urządzeń stosuje się zbiorniki z wysokiej jakości tworzywa, które zapobiega korozji i zapewnia dobrą izolacją termiczną. Kolejną kategorią produktów Biawar cieszącą się uznaniem użytkowników są przepływowe podgrzewacze wody. Są to urządzenia o charakterze energooszczędnym ze względu na pobór prądu tylko podczas poboru wody.