Elektryczny przepływowy podgrzewacz wodyNajnowszy model najczęściej kupowanego produktu na rynku spośród podgrzewaczy wody firmy Kospel, to następcja modelu PPE2. Przepływowy podgrzewacz wody, który łączy nowoczesny design z komfortowym użytkowaniem. Ciepła woda szybko, wygodnie i bezpiecznie? Do tego dzięki urządzeniu, które ma unikatowy design i wkomponuje się w każde wnętrze? To możliwe dzięki przepływowemu podgrzewaczowi wody Kospel PPE 3. Trójfazowe urządzenie z mocą zalet.

Wygodny i ładny podgrzewacz wody PPE 3

Podgrzewacz PPE 3 to nowość na naszym rynku. Jest najnowszym modelem podgrzewacza wody wyprodukowany przez firmę Kospel - lidera w konstrukcji ekonomicznych urządzeń wykorzystujących energię elektryczną do podgrzewania wody. PPE 3 gwarantuje szeroki wachlarz zastosowań dzięki sprawdzonym rozwiązaniom gwarantującym niskokosztowe i sprawne działanie, doświadczeniu producenta i niewielkim wymiarom, ułatwiającym łatwy montaż w każdym pomieszczeniu, które chcemy zaopatrzyć w ciepłą wodę. Dodatkowo ten model zyskuje dzięki nowemu wyglądowi, który dopasuje się do wnętrz nawet najbardziej wymagających. Wkomponuje się w pomieszczenia minimalistyczne, loftowe oraz bardziej tradycyjne, nie przytłaczając ich wyglądem i gabarytami.

Podgrzewacz wody do samodzielnego montażu

Najnowsze urządzenie formy Kospel umożliwia łatwy i szybki montaż w każdym miejscu, gdzie jest dostęp do odpowiedniej sieci energetycznej. Co bardzo ważne, przy konstrukcji urządzenia producent zwrócił uwagę nie tylko na walory techniczne, ale i na wygląd. Ten odzwierciedla najnowsze trendy w branży. Kompaktowe rozmiary nie wpływają na działanie podgrzewacza, a są dla niego dodatkowym atutem. Niewielkie gabaryty podgrzewacza (44x24,5x12,6cm) pozwalają na wygodny montaż urządzenia w prawie każdym miejscu, jedynym wymaganiem jest dostęp do prądu. Podgrzewacz może być zamontowany w widocznym miejscu. Starannie wykonana obudowa gwarantuje zachowanie estetyki pomieszczenia, w którym urządzenie jest zamontowane, a kompaktowy rozmiar pozwoli na instalację bez względu na metraż czy nietypowy układ pomieszczenia.

Jaki podgrzewacz wody wybrać?

Podgrzewacz wody z ekranem - wszyskie informacje w jednym miejscu

Druga zaleta podgrzewacza to prosta, intuicyjna obsługa – dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD i sterowaniu elektronicznemu. W odróżnieniu od podgrzewaczy sterowanych hydraulicznie, sterownik elektroniczny w tym modelu umożliwia precyzyjną regulację temperatury wody do pożądanej przez użytkownika. Dopracowany układ sterowania umożliwia zmianę temperatury wody z dokładnością do jednego stopnia w zakresie od 30 do 60 stopni Celsjusza. To dzięki systemowi dopasowania chwilowej mocy urządzenia na podstawie ustawionej temperatury wody wylotowej oraz wielkości poboru i temperatury wody dolotowej.

Ponadto korzystając z panelu można bezproblemowo uzyskać dostęp do menu konfiguracyjnego urządzenia. Z wyświetlacza LCD można na bieżąco odczytywać informacje o aktualnej temperaturze wody, zaprogramowanym temperaturom, czy trybie pracy urządzenia. Panel automatycznie przełącza się ze stanu uśpienia do gotowości w momencie rozpoczęcia podgrzewania wody, lub podczas zmiany ustawień. Natomiast poźniej ekran jest wygaszany samoistnie - w momencie gdy urządzenie przestaje pracować, albo po około minucie od ostatniej zmiany ustawień.

Kospel PPE3 - wyświetlacz LCD
Wyświetlacz przepływowego podgrzewacza wody Kospel PPE3 electronic LCD

Temperatura, jakiej oczekujesz dzięki PPE 3

Kolejna zaleta nowego podgrzewacza firmy Kospel to fakt, że urządzenie gwarantuje bezpieczne użytkowanie bez ryzyka poparzenia się gorącą wodą. To istotne gdy np. z ciepłej wody podgrzewanej przez moduł korzystają najmłodsi lub seniorzy. PPE 3 umożliwia ustawianie maksymalnej temperatury wody wylotowej. Woda o optymalnej dla użytkownika temperaturze pojawia się w kranie niemal natychmiast po odkręceniu kurka, co ułatwia jej ekonomiczne zużywanie. Co więcej, urządzenie posiada stopień ochrony IP25. Takie rozwiązanie pozwala na instalacje podgrzewacza w miejscach gdzie istnieje ryzyko kontaktu z wodą, np. w łazience lub budynku użyteczności publicznej.

uniwersalny podgrzewacz elektryczny wody

Podgrzeje, dogrzeje, spełni oczekiwania najbardziej wymagających

Elektryczny podgrzewacz wody PPE 3 wspomaga szybkie i ekonomiczne uzyskanie ciepłej lub gorącej wody nawet w bardziej wymagających warunkach. Świetnie bowiem sprawdza się uzupełniając inne źródła ciepła. Doskonale radzi sobie z dogrzewaniem wstępnie podgrzanej wody - temperatura wody na zasilaniu może wynosić do 60 stopni. Dzięki tej funkcji, podgrzewacz doskonale sprawdza się w roli wsparcia pracy innego urządzenia, w którym woda jest wstępnie podgrzewana. Podgrzewacz przepływowy może dogrzewać wodę dostarczaną m.in. z zasobnika ciepłej wody użytkowej. Jest to doskonałe rozwiązanie m.in. w przypadku rozbudowanej instalacji c.w.u. bez cyrkulacji ciepłej wody użytkowej.

Więcej informacji o elektrycznym podgrzewaczu przepływowym Kospel PPE3 electronic LCD znajdziesz na naszej stronie internetowej w dziale "Produkty".