Nowa odsłona przepływowego podgrzewacza wody Kospel PPE3 electronic LCD

Elektryczny przepływowy podgrzewacz wodyNajnowszy model najczęściej kupowanego produktu na rynku spośród podgrzewaczy wody firmy Kospel, to następcja modelu PPE2. Przepływowy podgrzewacz wody, który łączy nowoczesny design z komfortowym użytkowaniem. Ciepła woda szybko, wygodnie i bezpiecznie? Do tego dzięki urządzeniu, które ma unikatowy design i wkomponuje się w każde wnętrze? To możliwe dzięki przepływowemu podgrzewaczowi wody Kospel PPE 3. Trójfazowe urządzenie z mocą zalet.

Wygodny i ładny podgrzewacz wody PPE 3

Podgrzewacz PPE 3 to nowość na naszym rynku. Jest najnowszym modelem podgrzewacza wody wyprodukowany przez firmę Kospel - lidera w konstrukcji ekonomicznych urządzeń wykorzystujących energię elektryczną do podgrzewania wody. PPE 3 gwarantuje szeroki wachlarz zastosowań dzięki sprawdzonym rozwiązaniom gwarantującym niskokosztowe i sprawne działanie, doświadczeniu producenta i niewielkim wymiarom, ułatwiającym łatwy montaż w każdym pomieszczeniu, które chcemy zaopatrzyć w ciepłą wodę. Dodatkowo ten model zyskuje dzięki nowemu wyglądowi, który dopasuje się do wnętrz nawet najbardziej wymagających. Wkomponuje się w pomieszczenia minimalistyczne, loftowe oraz bardziej tradycyjne, nie przytłaczając ich wyglądem i gabarytami.

Podgrzewacz wody do samodzielnego montażu

Najnowsze urządzenie formy Kospel umożliwia łatwy i szybki montaż w każdym miejscu, gdzie jest dostęp do odpowiedniej sieci energetycznej. Co bardzo ważne, przy konstrukcji urządzenia producent zwrócił uwagę nie tylko na walory techniczne, ale i na wygląd. Ten odzwierciedla najnowsze trendy w branży. Kompaktowe rozmiary nie wpływają na działanie podgrzewacza, a są dla niego dodatkowym atutem. Niewielkie gabaryty podgrzewacza (44x24,5x12,6cm) pozwalają na wygodny montaż urządzenia w prawie każdym miejscu, jedynym wymaganiem jest dostęp do prądu. Podgrzewacz może być zamontowany w widocznym miejscu. Starannie wykonana obudowa gwarantuje zachowanie estetyki pomieszczenia, w którym urządzenie jest zamontowane, a kompaktowy rozmiar pozwoli na instalację bez względu na metraż czy nietypowy układ pomieszczenia.

Jaki podgrzewacz wody wybrać?

Podgrzewacz wody z ekranem - wszyskie informacje w jednym miejscu

Druga zaleta podgrzewacza to prosta, intuicyjna obsługa – dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD i sterowaniu elektronicznemu. W odróżnieniu od podgrzewaczy sterowanych hydraulicznie, sterownik elektroniczny w tym modelu umożliwia precyzyjną regulację temperatury wody do pożądanej przez użytkownika. Dopracowany układ sterowania umożliwia zmianę temperatury wody z dokładnością do jednego stopnia w zakresie od 30 do 60 stopni Celsjusza. To dzięki systemowi dopasowania chwilowej mocy urządzenia na podstawie ustawionej temperatury wody wylotowej oraz wielkości poboru i temperatury wody dolotowej.

Ponadto korzystając z panelu można bezproblemowo uzyskać dostęp do menu konfiguracyjnego urządzenia. Z wyświetlacza LCD można na bieżąco odczytywać informacje o aktualnej temperaturze wody, zaprogramowanym temperaturom, czy trybie pracy urządzenia. Panel automatycznie przełącza się ze stanu uśpienia do gotowości w momencie rozpoczęcia podgrzewania wody, lub podczas zmiany ustawień. Natomiast poźniej ekran jest wygaszany samoistnie - w momencie gdy urządzenie przestaje pracować, albo po około minucie od ostatniej zmiany ustawień.

Kospel PPE3 - wyświetlacz LCD
Wyświetlacz przepływowego podgrzewacza wody Kospel PPE3 electronic LCD

Temperatura, jakiej oczekujesz dzięki PPE 3

Kolejna zaleta nowego podgrzewacza firmy Kospel to fakt, że urządzenie gwarantuje bezpieczne użytkowanie bez ryzyka poparzenia się gorącą wodą. To istotne gdy np. z ciepłej wody podgrzewanej przez moduł korzystają najmłodsi lub seniorzy. PPE 3 umożliwia ustawianie maksymalnej temperatury wody wylotowej. Woda o optymalnej dla użytkownika temperaturze pojawia się w kranie niemal natychmiast po odkręceniu kurka, co ułatwia jej ekonomiczne zużywanie. Co więcej, urządzenie posiada stopień ochrony IP25. Takie rozwiązanie pozwala na instalacje podgrzewacza w miejscach gdzie istnieje ryzyko kontaktu z wodą, np. w łazience lub budynku użyteczności publicznej.

uniwersalny podgrzewacz elektryczny wody

Podgrzeje, dogrzeje, spełni oczekiwania najbardziej wymagających

Elektryczny podgrzewacz wody PPE 3 wspomaga szybkie i ekonomiczne uzyskanie ciepłej lub gorącej wody nawet w bardziej wymagających warunkach. Świetnie bowiem sprawdza się uzupełniając inne źródła ciepła. Doskonale radzi sobie z dogrzewaniem wstępnie podgrzanej wody - temperatura wody na zasilaniu może wynosić do 60 stopni. Dzięki tej funkcji, podgrzewacz doskonale sprawdza się w roli wsparcia pracy innego urządzenia, w którym woda jest wstępnie podgrzewana. Podgrzewacz przepływowy może dogrzewać wodę dostarczaną m.in. z zasobnika ciepłej wody użytkowej. Jest to doskonałe rozwiązanie m.in. w przypadku rozbudowanej instalacji c.w.u. bez cyrkulacji ciepłej wody użytkowej.

Więcej informacji o elektrycznym podgrzewaczu przepływowym Kospel PPE3 electronic LCD znajdziesz na naszej stronie internetowej w dziale "Produkty".