Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Miski wc Massi - wiszące i stojące

Ceramika Massi jest połączeniem wysokiej jakości, nowoczesnego stylu i praktycznych rozwiązań. Miski WC Massi to produkty, które opierają się na światowych trendach uwzględniających zarówno wzornictwo, jak i szeroko pojętą funkcjonalność. Projektanci tej marki proponują klasyczną, czystą biel, którą łatwo można wkomponować w dowolną łazienkę. Miski WC Massi mają designerskie kształty, które są minimalistyczne i oryginalne zarazem. Wszystko to sprawia, że miski WC Massi wyróżniają się prostym stylem i subtelną elegancją. Kolekcja Misek WC Massi uwodzi nie tylko zrównoważonym designem, ale także atrakcyjnymi cenami.

Integralną częścią oferty urządzeń sanitarnych Massi są nowoczesne miski WC z wolnoopadającymi deskami. Wolnoopadająca deska zapewnia wygodne i bezpieczne użytkowanie miski. Dzięki takiemu rozwiązaniu deska opada na miskę wolno i bezgłośnie.

Miski WC Massi pokryte są antybakteryjną powłoką. Jest to trwała, polimerowa bariera, która chroni powierzchnię przed zabrudzeniami, drobnoustrojami, kamieniem i utratą połysku. Czyszczenie miski wymaga jedynie użycia ciepłej wody. Wyposażenie misek Massi w kropelkowy system spłukiwania wody pozwala na czyszczenia wnętrza urządzenia na całym obwodzie, przy każdym wciśnięciu przycisku spłukiwania.  Odpowiednie wyprofilowanie misek wzmacnia siłę spłukiwania.

Misy Massi wyposażone są w innowacyjny system ułatwiający montaż. Do każdego produktu dołączona jest instrukcja, która szczegółowo opisuje jak w kilku krokach zamontować miskę WC.

Miski Massi tworzone są z wysokiej klasy ceramiki, która zapewnia bezawaryjne użytkowanie. Potwierdzeniem doskonałej jakości misek Massi jest 5-letnia gwarancja.