Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Miska WC Roca

Duży wybór ceramiki łazienkowej sprawia, że z jednej strony wśród oferty producentów znaleźć można idealne rozwiązanie spełniające oczekiwania użytkowników, ale z drugiej trudno jest podjąć ostateczną decyzję. Dostępne obecnie miski WC nie tylko ułatwiają utrzymanie czystości w łazience, ale też mogą stać się spójnym elementem wystroju tego pomieszczenia.

Miski WC Roca charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz estetyką. Atrakcyjny design i wiele wzorów do wyboru sprawia, że coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy klasyki, jak też i osoby ceniące nowoczesny styl w aranżacji wnętrz. Dzięki temu dostosowanie kształtu czy wielkości sedesu do rozmiarów pomieszczenia oraz pozostałych elementów wyposażenia nie będzie stanowiło większego problemu.

Osoby kierujące się przede wszystkim funkcjonalnością wybieranych rozwiązań w aranżacji wnętrz zainteresuje z pewnością wisząca miska WC Roca. Ułatwi ona otrzymanie pomieszczenia w czystości, a zwłaszcza mycie podłogi. Jej dodatkowymi zaletami jest możliwość montażu na dowolnie wybranej wysokości, a także większa oszczędność miejsca. W naszym sklepie znajdują się również miski WC stojące, które przykręcane są do podłogi za pomocą śrub. Ze względu na swoją atrakcyjną cenę połączoną z wysoką jakością cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Klientów.

Oferujemy miski WC Roca w wielu wzorach do wyboru. Można znaleźć u nas produkty z odpływem pionowym poziomym i uniwersalnym, a także w różnych rozmiarach, co pozwala dostosować je do każdej łazienki. Zapraszamy!