Szafki z umywalką to podstawa istnienia umywalek meblowych. Żeby skompletować taki element wyposażenia, trzeba idealnie dopasować szafkę do armatury. Ułatwiając to zadanie, wielu producentów oferuje gotowe szafki wyposażone w armaturę. Do jednych z większych modeli należą szafki z umywalką 80 cm. W Bridom.pl znajdziesz modele różniące się formą, wymiarami i kolorem. Każda szafka została stworzona przez doświadczoną i cenioną markę dokładającą wszelkich starań, aby produkty były trwałe, funkcjonalne, a do tego eleganckie i modne. Możesz więc mieć pewność, że wybierając szafki z umywalką 80 cm w naszym sklepie, sięgasz po produkty wysokiej jakości. Chcąc skompletować pełne wyposażenie łazienki, w Bridom.pl znajdziesz też wiele innych elementów wyposażenia łazienki.

Czym charakteryzują się szafki z umywalką 80?

Funkcjonalne szafki z umywalką 80 cm to przede wszystkim meble o stosunkowo sporych gabarytach, sprawdzające się w łazienkach o średnim lub dużym metrażu. Odnajdą się także w pokojach kąpielowych oraz w przestronnych łazienkach firmowych lub publicznych. Do ich największych zalet należą szafki i szuflady znajdujące się pod umywalką. Możesz wykorzystać je do przechowywania kosmetyków, środków higienicznych, chemii gospodarczej czy ręczników. Bez względu na konkretny system przechowywania szafki z umywalką 80 cm ułatwiają zachowanie porządku i utrzymanie estetycznej harmonii w pomieszczeniu. Poza tym ułatwiają stworzenie spójnej aranżacji. Wystarczy dopasować je do kształtu i kolorystyki podstawowej armatury, takiej jak wanna czy miska WC.

Z jakimi elementami wyposażenia łączyć szafki z umywalką 80?

Gotowe szafki z umywalką 80 cm wymagają przede wszystkim doboru odpowiedniej baterii umywalkowej. Musi ona być dopasowana do otworu samej umywalki. Warto też wybrać model, którego wzornictwo będzie zbliżone do baterii wannowej lub prysznicowej. Wiele baterii łazienkowych o rozmaitych parametrach znajdziesz w ofercie sklepu Bridom.pl. Jeśli chodzi o pozostałe meble, to do szafki z umywalką 80 cm pasują meble łazienkowe o innych wymiarach, np. słupki łazienkowe. Wąskie i wysokie szafki stanowią praktyczne uzupełnienie umeblowania łazienki z umywalką meblową zamontowaną wewnątrz szafki. O ile pod umywalką najwygodniej przechowuje się środki myjące, to w szafce słupku można ułożyć ręczniki i ścierki. Poza tym warto zaopatrzyć się w akcesoria łazienkowe takie jak dopasowane mydelniczki lub uchwyty na ręczniki.

Szafki z umywalką 80 w ofercie Bridom.pl

Bridom.pl oferuje szafki z umywalką 80 cm utrzymane w różnych stylach meblarskich. Dzięki temu z łatwością znajdziesz model pasujący do konkretnego wystroju. Poza tym poszczególne meble różnią się od siebie wyposażeniem. Odmienna jest przede wszystkim liczba szuflad i półek wewnątrz szafek. Dodatkowo część mebli ma uchwyty do otwierania, a inne posiadają fronty bezuchwytowe. Niektóre modele mają też wyraźne, wysokie nóżki, podczas gdy w innych nóżki są praktycznie niewidoczne. Znaczącą różnicą jest też kolorystyka szafek. Poza klasycznymi, białymi dostępne są głównie modele o różnych odcieniach szarości. Jeśli natomiast chodzi o armaturę, to szafki z umywalką 80 cm różnią się przede wszystkim głębokością umywalek i szerokością ich krawędzi.