Stosunkowo nieduże szafki z umywalką 60 cm to meble doskonałe do łazienek o dowolnym metrażu. Dają wiele możliwości aranżacyjnych i pozwalają atrakcyjnie umeblować pomieszczenie utrzymane w każdym stylu. W Bridom.pl oferujemy szafki o różnych wymiarach, w tym także te o szerokości 60 cm. Odmienne są ich typy, kolory, wyposażenie, ale i wysokość. Możesz wykorzystać je jako samodzielne elementy umeblowania lub połączyć z dopasowanymi szafkami bez umywalki. Dostępne modele to produkty marek cenionych w branży. Wyróżnia je wysoka jakość i precyzja wykonania. Wybierając szafki z umywalką 60 cm w naszym sklepie, możesz dobrać do nich także inne elementy wyposażenia łazienki, tworząc eleganckie, modne, a do tego w pełni funkcjonalne wnętrze!

W jakich wnętrzach sprawdzą się szafki z umywalką 60 cm?

Dostępność szafek reprezentujących różne style meblarskie pozwala wybrać model pasujące praktycznie do każdej aranżacji. Bez problemu znajdziesz mebel idealny do wnętrz klasycznych, nowoczesnych, ale i tych w stylu industrialnym czy skandynawskim. Jeśli chodzi o wielkość, to szafki z umywalką 60 cm pasują do każdej łazienki. W tych mniejszych będą stanowiły jedyny mebel, a w tych przestronnych mogą być łączone z innymi meblami łazienkowymi, np. z dopasowanymi stylistycznie słupkami i komodami łazienkowymi. Poza dopasowaniem mebli warto też dobrać armaturę o podobnych kształtach. Prostokątna wanna przy szafce z prostokątną umywalką daje wrażenie ładu i harmonii. Poza tym taki rozmiar szafki sprawdzi się w samych toaletach. Postaraj się dopasować mebel do ubikacji. Możesz to zrobić np. poprzez wybór miski wc o kształcie zbliżonym do kształtu umywalki.

Szafki z umywalką 60 cm - wybierz model dla siebie

Jak w przypadku wszystkich mebli, szafki z umywalką 60 cm należy dopasowywać przede wszystkim do przestrzeni, jaką możesz wykorzystać. Poza wymiarami mebla głównie jego wysokością, musisz wziąć pod uwagę swobodę otwierania drzwiczek lub szuflad. Pamiętaj, że także Ty potrzebujesz swobodnego dostępu do szafki. Dopasuj wielkość szafki nie tylko do metrażu, jakim dysponujesz, ale też do własnych potrzeb. Najlepiej będzie już wcześniej zaplanować, jak wykorzystasz wnętrze szafki. To ułatwi Ci wybór między szafką stojącą a wiszącą. Przy tym drugim rodzaju mebli zostaje Ci wolne miejsce do zagospodarowania pod szafką. Dopiero kiedy określisz swoje oczekiwania względem funkcjonalności szafki, możesz skupić się na jej kolorystyce i stylu wykonania. Zwróć uwagę m.in. na rodzaj i design podstawy.

Szafki z umywalką 60 cm w ofercie Bridom.pl

W Bridom.pl znajdziesz szafki z umywalką 60 cm w wersji stojącej i wiszącej. Daje Ci to szerokie możliwości urządzenia łazienki. Bez problemu dobierzesz też model perfekcyjnie dopasowany do metrażu pomieszczenia i stylu, w jakim jest urządzone. Proponowane meble są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, co ułatwi Ci skompletowanie ich z pozostałymi elementami wyposażenia. Poza tym zależnie od modelu oferowane szafki z umywalką 60 cm są wyposażone w półki lub szuflady. Szuflady mogą mieć postać bezuchwytową lub być wyposażone w eleganckie, ergonomiczne uchwyty. Ponadto część modeli stoi na nóżkach, inne bezpośrednio na podłożu. Alternatywą dla nóżek są modele na płozach. Rodzaj podstawy wpływa na ostateczną wysokość mebla, efekt wizualny, jaki daje oraz na dopasowanie mebla do konkretnego stylu wnętrzarskiego.