Kompaktowe szafki z umywalką 50 cm to meble doskonałe do każdej łazienki. Zmieszczą się w niewielkich wnętrzach, a w tych przestronnych pozostawią wiele miejsca do zagospodarowania. Różnorodność dostępnych modeli pozwoli Ci wybrać szafkę, która atrakcyjnie wkomponuje się w aranżację całego pomieszczenia. Możesz też znaleźć model, który będzie spełniał Twoje indywidualne oczekiwania. W Bridom.pl dostępne są szafki z umywalką 50 cm w rozmaitych wariantach. Odmienne rodzaje, wysokości i kolory dają możliwość stworzenia oryginalnych aranżacji do wnętrz utrzymanych w dowolnym stylu. Wszystkie oferowane meble są dostarczane przez cenionych producentów, którzy przykładają dużą wagę do wysokiej jakości i trwałości swoich wyrobów. Możesz mieć pewność, że będą Ci służyć przez lata!

W jakich wnętrzach sprawdzą się szafki z umywalką 50 cm?

Ze względu na niewielkie wymiary szafki z umywalką 50 cm są doskonałym wyborem do łazienek o małym metrażu. Z tego samego powodu świetnie odnajdują się w toaletach, w których wyposażenie jest ograniczone do minimum. Można wykorzystać je nie tylko w prywatnych domach, ale też w firmach i niektórych obiektach komercyjnych. W większych pomieszczeniach małe szafki z umywalką mogą być wykorzystywane jako jeden z wielu mebli łazienkowych. Warto łączyć je wtedy z dopasowanymi słupkami lub komodami. Jeśli chodzi o styl, to odpowiednio dopasowane szafki z umywalką 50 cm odnajdą się zarówno we wnętrzu urządzonym klasycznie, jak i nowocześnie. Design frontów i nóżek to podstawowe elementy, które decydują o możliwości dopasowania szafki do konkretnego wystroju. Kolorystyka frontów może być natomiast dobrana do odcienia, w jakim pomalowane lub wykafelkowane są ściany.

Jak wybierać szafki z umywalką 50 cm?

Wybierając szafki z umywalką 50 cm, najpierw zdecyduj, czy preferujesz model stojący, czy wiszący. Pamiętaj, że przełoży się to na ilość miejsca dostępnego na podłodze. Poza tym wymierz, jakiej wysokości szafka jest dla Ciebie najbardziej komfortowa w użytkowaniu. Ze względu na różnice w instalacjach wodno-kanalizacyjnych upewnij się, że konkretny model umywalki w szafce może być bezproblemowo zamontowany w danym pomieszczeniu. W dalszej kolejności możesz już dobierać szafki z umywalką 50 cm zależnie od ich designu. Zdecyduj, czy wolisz model z szufladami, czy z półkami. Na samym końcu zwracaj uwagę na kwestie estetyczne, czyli wykończenia w postaci nóżek i uchwytów oraz kolor frontów. Dobierz je do swoich preferencji, ale też do wystroju całej łazienki.

Szafki z umywalką 50 cm - poznaj ofertę Bridom.pl

Modele stojące i wiszące to podstawowy podział szafek o szerokości 50 cm dostępnych w Bridom.pl. Przekłada się to również na ich wysokość. Poza tym dostępne szafki z umywalką 50 cm różnią się od siebie organizacją wnętrza. Część modeli to szafki z półkami, inne są wyposażone w szuflady. Szafki z szufladami dzielą się natomiast na te bezuchwytowe oraz wyposażone w ergonomiczne, eleganckie uchwyty. Ponadto modele z półkami i szufladami różnią się od siebie designem frontów. Dodatkowo poszczególne modele są dostępne w innych kolorach, co umożliwia ich lepsze dopasowanie do pozostałych elementów wyposażenia łazienki. Możesz również wybrać szafki z umywalką 50 cm stojące na wysokich nóżkach, płozach lub niewidocznych podstawach. Takie detale decydują o charakterze całego mebla.