Funkcjonalne i eleganckie szafki z umywalką 100 cm to propozycja umeblowania idealnego do łazienki o sporym metrażu. Sprawdzą się przede wszystkim w łazienkach prywatnych i hotelowych. Są też świetnym wyborem do przestronnego pokoju kąpielowego. Łącząc w sobie praktyczny mebel z użyteczną armaturą, stanowią element wyposażenia o wielu zastosowaniach. Poza standardową funkcją umywalki pozwalają też na przechowywanie dowolnych środków czystości, chemii gospodarczej, ale też ręczników, kosmetyków i innych rzeczy, które preferujesz przechowywać w łazience. Jednocześnie ich estetycznie wykonane fronty sprawiają, że szafki z umywalką 100 cm są gustownym dodatkiem aranżacyjnym wpływającym na charakter całego pomieszczenia. W Bridom.pl oferujemy modele znanych i cenionych producentów, wyróżniające się wysoką jakością i zachwycającym designem.

Z jakim wyposażeniem łączyć szafki z umywalką 100 cm?

Podstawowym uzupełnieniem szafki z umywalką 100 cm jest dopasowana bateria umywalkowa. Warto dobrać jej kolor do odcienia szafki. Do białej umywalki uniwersalnie będzie pasowała klasyczna bateria chromowana. Do samej szafki można natomiast dopasować meble, np. szafki słupki o zbliżonym designie. Stojące w kącie łazienki, sprawdzą się jako miejsce na ręczniki czy kosmetyki, które nie zmieściły się w szafce umywalkowej. Jeśli chodzi o pozostałą armaturę, to szafki z umywalką 100 cm w przestronnej łazience najlepiej odnajdują się w połączeniu z wannami, szczególnie wannami prostokątnymi, które współgrają z kształtem umywalki. Niemniej, kąty ostre odnajdziesz też w brodzikach prysznicowych, które sprawdza się w pomieszczeniach, w których szafka 100 cm i wanna dają wrażenie przesadnego ścisku.

Szafki z umywalką 100 cm - czym kierować się przy wyborze?

Wybierając szafkę z umywalką 100 cm, kieruj się przede wszystkim jej wymiarami, głównie wysokością. Musisz dopasować ją do konkretnego wnętrza oraz do własnych potrzeb. Mając pewność, że taki zestaw zmieści się w Twojej łazience i że instalacja wodno-kanalizacyjna pozwala na jego bezproblemowe przyłączenie, możesz skupić się na wyglądzie szafki z umywalką 100 cm. Upewnij się, że przestrzeń wewnątrz szafki spełnia Twoje oczekiwania i że zadowala Cię liczba szuflad czy półek. Koniecznie dopasuj fronty szafki do wystroju całej łazienki. Skup się przede wszystkim na jej kolorystyce. Ma to znaczenie przede wszystkim wtedy, gdy planujesz wstawić także inne meble łazienkowe. Ważne, aby były utrzymane w zbliżonym stylu lub miały jednakowe odcienie.

Szafki z umywalką 100 cm w ofercie Bridom.pl

W Bridom.pl znajdziesz szafki z umywalką 100 cm pasujące do wnętrz zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Wszystkie proponowane meble są wyposażone w funkcjonalne szuflady lub półki, które ułatwiają dogodną organizację miejsca wewnątrz mebla. Pozwoli Ci to utrzymać porządek i podniesie wygodę codziennego życia. Nowoczesne szafki z umywalką 100 cm składające się na nasz asortyment są produkowane przez znane i cenione w branży marki, co przekłada się na ich wysoką jakość. Wszystkie elementy są w nich doskonale dopracowane, więc możesz liczyć na mebel nie tylko praktyczny, ale też trwały i estetyczny pod względem wizualnym. W naszym sklepie znajdziesz także inne elementy wyposażenia łazienki, w tym produkty, które świetnie uzupełnią łazienkę z szafką 100 cm.