Szafki łazienkowe stojące to klasyka w aranżacji wnętrz. Solidne drewniane komody, meble na nóżkach i proste szafki są zachowawcze, ale jednocześnie bardzo stylowe. W naszym sklepie internetowym oprócz takich modeli znajdziesz również bardziej nowoczesne szafki: stojące na metalowych stelażach, industrialne konsole oraz lakierowane komody. Wszystkie je łączy solidne wykonanie i użycie wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu meble te są odporne na niekorzystne warunki panujące w łazience – wilgoć czy środki chemiczne. Co jeszcze je wyróżnia? Na który z rodzajów szafek łazienkowych stojących najlepiej się zdecydować? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej. Zapoznaj się z nimi, a potem uzupełnij wyposażenie swojej łazienki o jedną – lub kilka – proponowanych przez nas szafek stojących.

Szafki łazienkowe stojące - co je wyróżnia?

W odróżnieniu od popularnych ostatnio wiszących szafek proponowane przez nas w tej kategorii modele, wyposażone są w nóżki, które stabilnie pozwalają im opierać się o parkiet. Nie oznacza to wcale, że szafki łazienkowe stojące zajmują wiele miejsca na podłodze. Wręcz przeciwnie – zgrabne, niewielkie, ale bardzo solidne nóżki nie zabierają dużej powierzchni i sprawiają, że możesz swobodnie dostać się pod mebel szczotką odkurzacza lub mopem, aby dokładnie wyczyścić parkiet. Ponadto szafki łazienkowe stojące oferowane w naszym sklepie internetowym to meble wykonane z wysokiej jakości materiałów – na przykład litego drewna czy płyty laminowanej – to przekłada się na ich solidność oraz funkcjonalność. Oprócz tego dzięki użytym surowcom są odporne na uszkodzenia, środki chemiczne i wilgoć – o którą nietrudno w otoczeniu umywalki, prysznica, wanny czy pralki.

Szafki łazienkowe stojące i ich rodzaje

Jak wyżej zaznaczyliśmy, szafki łazienkowe stojące to rozbudowana gama różnorodnych modeli. Do Twojej dyspozycji są meble już przygotowane do montażu umywalek – zarówno w wersji pojedynczej, jak i duo. Pierwsze sprawdzą się w małych i średnich łazienkach, drugie będą idealne do bardziej przestronnych wnętrz. Wśród szafek łazienkowych stojących znajdziesz modele wyposażone w systemy znacznie podnoszące ich funkcjonalność. Jakie? Wystarczy wspomnieć choćby niezwykle przydatny cichy domyk czy szuflady z maksymalnym wysuwem. Korzystanie z szafek ułatwiają również pojemne szuflady, wbudowane organizery oraz wygodne uchwyty. Te ostatnie, w zależności od stylistyki mebla, mogą zajmować całą szerokość szuflady, być frezowane albo mieć postać klasycznych metalowych gałek. Jak widzisz – naprawdę jest w czym wybierać.

Szafki łazienkowe stojące – oferta sklepu internetowego Bridom.pl

W naszym sklepie internetowym kupisz wszystkie wymienione wyżej rodzaje szafek łazienkowych stojących. Lubisz klasyczne rozwiązania? Zdecyduj się na jedną z naszych drewnianych dębowych komód. Metalowe uchwyty, niskie nóżki, drzwi z cichym domykiem czy szuflady z pełnym wysuwem – to tylko wybrane z ich wszystkich atutów. Alternatywą dla szafek z tradycyjnym sznytem są nasze propozycje o bardziej nowoczesnej stylistyce. Minimalistyczne konsole, komody z metalowymi bokami lub lekko połyskujące lakierowane modele – sam zdecyduj, który z tych wariantów najbardziej Ci odpowiada. W sklepie internetowym Bridom.pl możesz również wybierać pomiędzy różnymi szerokościami, wysokościami i głębokościami mebli – dzięki temu łatwiej dobierzesz najlepszy model do wielkości swojej łazienki. Sprawdź naszą ofertę z tej kategorii, a potem uzupełnij wyposażenie swojej toalety o jedną z funkcjonalnych i stylowych szafek stojących.