Stalowe kotły c.o. Defro

Solidna konstrukcja, wygodny podajnik, wyświetlacz z intuicyjnym menu – tak najkrócej można opisać kotły stalowe Defro. Jeśli szukasz nowoczesnego pieca na ekogroszek, jesteś w dobrym miejscu. W tym dziale naszego asortymentu proponujemy Ci stalowe kotły c.o. Defro w kilku wersjach do wyboru. Poszczególne modele różnią się od siebie umiejscowieniem podajnika – może on znajdować się po lewej lub po prawej stronie urządzenia – oraz mocą. Sprawdź wszystkie opcje i wybierz spośród nich tę, która najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

Czym są kotły stalowe Defro? Jakie jest ich przeznaczenie?

Kotły stalowe Defro to urządzenia wykonane z atestowanej, wysokogatunkowej stali. Ich rolą jest ogrzanie czynnika grzejnego, które dzięki temu wytwarza ciepło. Mogą one być zasilane różnymi paliwami, a w przypadku pieców Defro, jakie proponujemy Ci w tej kategorii naszego sklepu internetowego Bridom.pl, materiałem opałowym jest ekogroszek. Do pieca wsypuje się go przez specjalny podajnik. Co ważne, w zupełności wystarczy zrobić to raz na kilka dni, a nie jak w przypadku tradycyjnych pieców na węgiel codziennie.

Kluczowym elementem kotłów stalowych Defro jest nowoczesny samoadaptacyjny sterownik z przejrzystym dotykowym wyświetlaczem. Dzięki niemu ustawienie parametrów pracy pieca jest proste. Sterowanie tygodniowe, regulator pokojowy, obsługa 4 pomp: to zaledwie kilka funkcji tego elementu kotła. Pośród innych urządzeń tego rodzaju piece Defro wyróżnia wymiennik izolowany wełną szklaną – stanowi on zabezpieczenie przed nadmierną utratą ciepła, a tym samym sprawia, że system jest bardziej efektywny energetycznie.

Kotły stalowe Defro i ich najważniejsze zalety

  • Wysokiej klasy komponenty.

Stalowa konstrukcja wpływająca na trwałość urządzenia czy ceramiczne katalizatory redukujące emisję szkodliwych substancji – kotły Defro wykonane są z pierwszej klasy materiałów.

  • Łatwa obsługa.

Wspomniany już wyświetlacz, możliwość sterowania przez internet i wygodny podajnik paliwa sprawiają, że rozpalanie i zarządzanie pracą pieca jest naprawdę proste.

  • Długi okres gwarancji.

Kolejny powód, dla którego warto zdecydować się na kotły stalowe Defro to długi okres gwarancji. Wynosi on 5 lat na szczelność wymiennika ciepła oraz 2 lata na inne elementy pieca.