Infolinia: 84 534 80 80 (09:00 - 15:00)

Kompakty wc Massi

Kompakty WC Massi to kompletne urządzenia sanitarne, które wyróżniają się minimalistyczną konstrukcją. Miski o prostych, designerskich kształtach świetnie pasują do nowoczesnych łazienek, zarówno tych przestronnych, jak i o niewielkim metrażu. Śnieżny odcień bieli bez żółtych tonów prezentuje się bardzo stylowo. Kompakty WC Massi to idealna propozycja dla zwolenników eleganckich i wysoce użytecznych rozwiązań.

Powłoka EASY CLEAN ułatwia pielęgnację miski WC. Jest to antybakteryjna powłoka, która stanowi polimerową barierą, chroniącą przed zabrudzeniami i utratą połysku. Dzięki temu miskę wystarczy czyścić bieżącą wodą. Kropelkowe spłukiwanie wody EASY FLUSH pozwala na dokładne czyszczenie całego wnętrza urządzenia przy każdym wciśnięciu przycisku spłukiwania.


Kompakt Massi zawiera deskę wolnoopadającą, wyposażoną w innowacyjny system EASY OFF, co sprawia, że montaż i demontaż deski jest niezwykle prosty i odbywa się za pomocą dwóch szybkich ruchów. Do kompaktu z deską dołączone są niezbędne do montażu mocowania. Dzięki uniwersalnemu odpływowy można dostosować kompakty WC Massi do każdej łazienki. Twarde tworzywo i solidne zawiasy zapewniają wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie. Potwierdzeniem najwyższej jakości wykonania kompaktów WC Massi jest ich 5-letni okres gwarancji. Prezentujemy wyselekcjonowane modele kompaktów WC marki Massi, które w stylowy i praktyczny sposób pozwolą wyposażyć łazienkę w podstawowe urządzenie sanitarne. Renomowany producent gwarantuje niską awaryjność urządzeń i zaskakuje atrakcyjnymi cenami. Nowoczesne kompakty WC Massi z wolnoopadającą deską to ponadczasowe wyposażenie łazienki, niezwykle wygodne i estetyczne!